4.KÖY MUHTARLARI ÇALIŞTAYI İKİZDERE’DE YAPILDI

   İL GENEL MECLİS BAŞKANI İMRAN BÜYÜK HİZMET İSTEYEN MUHTARLARA’’ZOR GÜNLERDEN GEÇİYORUZ, SABIR İSTİYORUM.HER KONUYU MİLLETVEKİLLERİMİZE İLETMEDEN ÖNCE YERELDEKİ SİYASETÇİLERE İLETİN’’                        ..

4.KÖY MUHTARLARI ÇALIŞTAYI İKİZDERE’DE YAPILDI
Son Güncelleme: Whatsapp
   İL GENEL MECLİS BAŞKANI İMRAN BÜYÜK HİZMET İSTEYEN MUHTARLARA’’ZOR GÜNLERDEN GEÇİYORUZ, SABIR İSTİYORUM.HER KONUYU MİLLETVEKİLLERİMİZE İLETMEDEN ÖNCE YERELDEKİ SİYASETÇİLERE İLETİN’’
                                  İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE- Rize Köy Muhtarları Çalıştayının 4. Oturumu (İyidere- Kalkandere- İkizdere) İkizdere’de yoğun bir katılımla yapıldı.
 Rize’nin 11 ilçesinde yapılması planlanan Köy Muhtarları Çalıştayının 4. İkizdere ilçesinde yapıldı. İyidere, Kalkandere ve İkizdere ilçesindeki köy muhtarlarının katıldığı çalıştaya 58 köy muhtarı katılarak İl Özel İdaresi çalışanları tarafından yapılabilecek hizmetlerin takibi konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. Düzenlenen Çalıştayda köylerde eksikliği hissedilen yol, su, imar vb. konularla ilgili istişarelerde bulunuldu.
     Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel’’ muhtarlarımızla Rize’de yaptığımız bu 4.çalıştayıomız umarım faydalı olacaktır. Köy Muhtarlarımız ve ilk seçilenlerin köylere hizmet konusunda takip edilebilecek yol konusunda eksikleri olabilir. Bu çalıştaylar konuları çözmede hayırlı olacaktır inşallah’’ dedi.
              İl Genel Meclis Başkanı Büyük’’ her konuyu Milletvekiline iletmeyin’’
   Çalıştayda konuşan İl Genel Meclis Başkanı Ali İmran Büyük’’ Hizmet alımında izlenilecek yol ve çözüm konusunda takip edilecek bellidir. Özel idare olarak hizmet alımında sabır istiyoruz. Zor günlerden geçiyoruz. Muhtarın gömleği olmaz. Muhtar köyünde herkesin muhtarıdır. Köylüleriyle konuşmamazlık kırgınlık olmamalı. Demokrasinin ilk halkası sizsiniz. Ayrıca hizmet isterken İl Başkanlığını, Milletvekillerimizi arayan arkadaşlarımız var. Buralara kadar gitmeden önce İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarımız var, konuları önce onlarla görüşün’’ dedi.
   Kalkandere ve İkizdere Kaymakamları yaptıkları konuşmada’’ yerel yönetimle merkezi yönetim arasında iş birliği çok önemli, çalıştayın hayırlı olmasını dilediler. Belediye Başkanı Abdi Ekşi’de konuşmasında çalıştayın köylere ve ilçemize hayırlı olmasını diledi.
     İkizdere Kaymakamlık Sosyal Tesislerinde  yapılan 4.Rize Köy Muhtarları  Çalıştayına, İkizdere Kaymakamı Ali Özdaş, Kalkandere Kaymakamı Alpay Dincel, İl Genel Meclis Başkanı Ali İmran Büyük, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  Ümit Hüseyin Sarı ve Genel Sekreter Yardımcıları  ile Özel İdare personelleri, İl Genel Meclisi Üyeleri İkizdere ve Kalkandere Üyeleri Abdurrezzak Uzun, Ahmet Aksu, Hasan İbar ve Mehmet Öztürk, ilçelerin Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürleri ve İkizdere,İyidere,Kalkandere ilçelerinin  58 Köy Muhtarı katıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş