Aktuel 53

8-9 Haziran Survivor Kim Elendi?

8-9 Haziran Survivor Kim Elendi?
122 views
09 Haziran 2021 - 12:51

8 Haziran Salı günü Survivor’dan kimin elendiği belli oldu. Peki, eleme adayları kim oldu? 8 Haziran Survivor’dan kim gitti?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunları artık bireysele döndü. Konseyde 3 eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar eleme adayı olarak Ayşe, Aleyna ve Steven’ı gösterdi. Survivor oylaması eleme adayları belirlendikten sonra yapıldı. Oylama sonucu Steven adaya veda etti.

Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyunlarının ilkini Poyraz kazanmış ve Aleyna’yı aday göstermişti. Geri kalan dokunulmazlıkları ise İsmail ve Berkay kazandı. İsmail Ayşe’yi, Berkay ise Steven’ı aday gösterdi. Adanan elenen isim ise Steven oldu.

Survivor Steven adayı terk ederken Poyraz’ın kazanması istediğini şu sözleri ile ifade etti: “Ben gidiyorum ama şampiyon siz olacaksınız. O koltukta sen oturacaksın Poyraz.”

SURVİVOR SMS SIRALAMASI AÇIKLANDI MI?

8-9 Haziran SMS sıralamaları belli oldu. Geçen hafta SMS birincisi olan Steven bu hafta adaya veda etti. SMS oylama sonuçlarına göre kimin elendiği belli oluyor. Fakat SMS sıralaması artık açıklanmıyor. Seyirciler eleme adayları açıklandıktan sonra sadece adaylar için oy kullanabiliyor. 

SURVİVOR STEVEN KİMDİR?

Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde dünyaya geldi. 2011 yılında Türkiye’ye taşınan Steven, liseyi ve üniversiteyi burada tamamladı. Geçtiğimiz yıl, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Steven, geçen sene şampiyon olarak Amatör Lig’den Süper Lig’e yükselen İzmir Karayollarıspor’da futbol oynuyordu.

Steven, Survivor’a katılma sebeplerinden birinin Survivor’ı çok sevmesi olduğunu söylüyor. Diğer sebebi ise Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ndeki günlük hayatın Survivor’daki şartlarla benzerliğiymiş.Tam dört senedir aralıksız yarışmaya başvuran Steven, sonunda bu yıl yarışmaya katılmaya hak kazandı.

STEVEN’IN ACI HAYAT HİKÂYESİ  

Ailesinde genetik olarak akciğer yetmezliği olduğunu anlatan Steven, bu hastalıktan ilk olarak annesini kaybetmiş. O dönem annesinin Angola’da yaşadığını anlatan Steven, o annesi vefat ettiğinde Kongo’da babasının yanındaymış ve annesini görmeye gidememiş.

2019’da ise sınavdayken gelen telefonla kardeşinden, babasının vefat ettiği haberini almış. Bunun üzerine annesinin ve babasının mezarlarına ziyarete gitmiş. Türkiye’ye dönerken ise ablasının vefat ettiğini öğrenmiş. Steven’ın ailesinden sadece abisi ve yengesi hayattaymış. Zor günler yaşayan Steven, bazen isyan edecek noktaya geldiğini söylüyor. Survirvor’da hayatını anlatan Steven şu söyleri söylemişti; “Belki önünde çok güzel günler gelecek. Belki de o günler şu anda burada olmam, 4 senedir peşinden koştuğum Survivor’dayım. Belki de isyan etmediğimin karşılığıdır.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.