Aktuel 53

AİLELERİN VE ÖĞRENCİLERİN HAYALLERİ YANLIŞ SİSTEM VE TORPİL DÜZENİ YÜZÜNDEN YOK EDİLMEKTE”

AİLELERİN VE ÖĞRENCİLERİN HAYALLERİ YANLIŞ SİSTEM VE TORPİL DÜZENİ YÜZÜNDEN YOK EDİLMEKTE”
27 views
12 Eylül 2022 - 13:02

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle yazılı bir basın açıklaması yaptı.

“AİLELERİN VE ÖĞRENCİLERİN HAYALLERİ YANLIŞ SİSTEM VE TORPİL DÜZENİ YÜZÜNDEN YOK EDİLMEKTE”
Aydınlık yarınların büyükleri olan çocuklarımızın yeni eğitim-öğretim yılında; başarılı, huzurlu ve sağlıklı bir dönem geçirmelerini dileyerek sözlerine başlayan Deniz yaptığı açıklamasında şunları söyledi:
“Türkiye’de mevcut iktidarın uyguladığı yanlış politikalar yüzünden her alanda olduğu gibi eğitim alanında da öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yanlış ve sürekli değiştirilen eğitim sistemi yüzünden adeta bir denek olarak kullanılmakta, gençlerimizin geleceğiyle oynanmakta, ailelerin ve öğrencilerin daha iyi bir gelecek hayali yarattıkları torpil düzeni yüzünden yok edilmektedir.

“TÜM BU OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN EĞİTİME GÖNÜL VEREN ÖĞRETMENLERE ŞÜKRAN BORCUMUZ VAR”
Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hak ettiği değeri vermeyen bu düzeni değiştireceğimiz günlere çok az kaldı. Şu an tüm bu olumsuzluklara rağmen onurla mesleğini sürdüren, bu kutsal mesleğe gönül vermiş öğretmenlerimize olan şükran borcumuzu ifade ediyor, tüm öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında yürekten başarılar diliyorum.” Dedi.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.