Aktuel 53

Ankara Kent Konseyi İle Başkent Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü

Ankara Kent Konseyi İle  Başkent Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü
181 views
10 Aralık 2021 - 21:00

Ankara Kent Konseyi Başkanı,ATO Başkan yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ,imza sonra  yaptığı açıklamada:

Anadolu’nun Dünya’ya yansıyan ışığı Sn. Prof.Dr. Mehmet Haberal’ın kurduğu Başkent Üniversitesi’nde Ankara kentkonseyi olarak Ankara’mızın marka değerini arttıracak iş birliği protokolleri imzaladık.


Protokol imzalama töreninde, katılımcılığı bilimin aydınlığı ile buluşturan, yaşamının her anı nesillere ışık tutacak kadar değerli, Cumhuriyetimizin yılmaz savaşçısı Sayın Prof. Dr. Mehmet Haberal hocamızın çok değerli deneyimlerini dinledik.

Sağlıkta ilklerin yanında, tarımdan hayvancılığa, üretimden kalkınmaya kadar öncü olmuş, Ankara’nın dünya markası Prof.Dr.Mehmet Haberal’ın kurduğu Başkent Üniversitesi ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak, ortak faaliyetler ve etkinlikler ile kurumsal yetkinliklerin artmasını sağlamak amacıyla İşbirliği Protokolü imzaladık.

Protokol ile birlikte baskentunv Türk Mutfak Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜMAR), Göç Araştırmaları Merkezi (BÜGAM) ve Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ile #AKK arasındaki bağlar güçlenecek, taraflar arasında işbirliği ve bilgi paylaşımı artacak.

Ankara’nın dünya markası Prof.Dr.Mehmet Haberal’ın kurduğu Başkent Üniversitesi’nin başkentimize kattığı değerler için 6 Milyon Ankaralı adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Aktuel53

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR