Aktuel 53

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.
229 views
02 Temmuz 2021 - 22:21

Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım Fenerbahçe’de başkan olduğu 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan, 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamındaki pota açılışı yapmak ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Rize’de önemli açıklamalarda bulundu.

Açılış öncesi geldiği Rize’de Rize Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlemiş olduğu yemeğe katılan Başkan Yıldırım Rizevizyon ve aktuel53  önemli açıklamalarda bulunmuştu.

Başkan Yıldırım; Fenerbahçeʹye 2006 ve 2009 yılı dahil olmak üzere yapılan operasyonların sonucunda, 3 Temmuz 2011 operasyonu yapılarak, kulübümüzü yok etme çalışmaları başlatıldı. Fenerbahçe camiası olarak yaşanılan bütün olaylara set çekip duvar olduk.


Fenerbahçe direnmeseydi “FETÖ 15 Temmuz öncesi Türkiye’yi ele geçirecektiˮ. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Fenerbahçe kendisine kurulan kumpasa direnmeseydi FETÖʹcüler ülkeyi daha önceden teslim almış olacak, 15 Temmuz darbe girişimine gerek kalmayacaktı” dedi.

ˮFETÖ konusunda 17-25 Aralıkʹtan sonra dönenler varˮ diyen Yıldırım, bunların yarın öbür gün Mevlana gibi yine dönmeyeceklerinin garantisi var mı?
17-25 Aralıkʹtan önce yaşananlarla ilgili de herkes hesap vermeli ifadesini kullandı. 3 Temmuz 2011ʹden sonra kulüp ve taraftar ayağa kalktı, direnişe geçti. Ben içerideyken duyuyordum, işadamlarını, sanatçıları alacaklardı ve dalga dalga geleceklerdi.
Yapamadılar. Çünkü biz dik durduk. Yoksa 100 katı daha fazla olay yaşanacaktı. Eğer bizi ele geçirselerdi, teslim olsaydık, Fetullahçı Terör Örgütü 15 Temmuz darbe girişimine kalkışmazdı!

Toplumun en duyarlı ve en önemli kesimini yok edeceklerdi ve amaçlarına kolay bir şekilde ulaşacaklardı. 15 Temmuz gecesi kendisini deşifre eden bu illegal yapı bizim sözde şike yargılamaları esnasında her vesile ile kullandığımız ˮNe şikesi! Memleket elden gidiyorˮ ifadesindeki, memleketi ele geçirmeye çalışan illegal yapının ta kendisiydi.

Fenerbahçe Camiası, o gün olduğu gibi bugün de FETÖ/PDY diye adlandırılan bu yapıyla mücadelesini sürdürmektedir. Aziz Yıldırım önemli bir konuya dikkat çekerek; 2010 sezonunda Bursaspor’un şampiyon olduğu sezon şayet Fenerbahçe şampiyon olsaydı operasyon o zaman olacaktı !

2011 sezonunda şampiyon biz değil de Trabzon olsaydı 3 Temmuz operasyonu kesinlikle olmayacaktı !.. 3 Temmuz 2011ʹden beri gösterdiği kararlı duruşuyla Kulübünün ölüm kalım mücadelesinde bu ne idiğü belirsiz yapıya geçit vermeyen Fenerbahçeliler ile 15 Temmuz gecesi tankların önüne geçerek vatan savunması yapanlar aslında aynı amaç için çabalıyordu.

Yıldırım : FETÖ Terör örgütüyle siyasette Cumhurbaşkanı ve birkaç kişi dışında kimse mücadele etmiyor. ! Eğer ben de Fenerbahçe’den ayrılırsam kimse FETÖ’yü takip etmez. Maalesef FETÖ mücadelesinde samimiyetle mücadele eden çok insan yok. ”diyerek sözlerini tamamlamıştı..

Osman Köseoğlu

özelhaber

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR