Aziz Yıldırım: Fenerbahçe FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.

Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım  başkan olduğu dönemde, 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan, 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamındaki pota açılışı..

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.
Son Güncelleme: Whatsapp

Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım  başkan olduğu dönemde, 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan, 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamındaki pota açılışı yapmak ve temaslarda bulunmak üzere hafta sonu bulunduğu Rize’de önemli açıklamalarda bulundu.

Açılış öncesi geldiği Rize’de Rize Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlemiş olduğu yemeğe katılan Başkan Yıldırım aktuel53’e önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Yıldırım; Fenerbahçeʹye 2006 ve 2009 yılı dahil olmak üzere yapılan operasyonların sonucunda, 3 Temmuz 2011 operasyonu yapılarak, kulübümüzü yok etme çalışmaları başlatıldı. Fenerbahçe camiası olarak yaşanılan bütün olaylara set çekip duvar olduk.
Fenerbahçe direnmeseydi “FETÖ 15 Temmuz öncesi Türkiye’yi ele geçirecekti. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Fenerbahçe kendisine kurulan kumpasa direnmeseydi FETÖʹcüler ülkeyi daha önceden teslim almış olacak, 15 Temmuz darbe girişimine gerek kalmayacaktı” dedi.

FETÖ konusunda 17-25 Aralıkʹtan sonra dönenler varˮ diyen Yıldırım, ˮBunların yarın öbür gün Mevlana gibi yine dönmeyeceklerinin garantisi var mı?
17-25 Aralıkʹtan önce yaşananlarla ilgili de herkes hesap vermeliˮ ifadesini kullandı. 3 Temmuz 2011ʹden sonra kulüp ve taraftar ayağa kalktı, direnişe geçti. Ben içerideyken duyuyordum, işadamlarını, sanatçıları alacaklardı ve dalga dalga geleceklerdi.

 

Yapamadılar. Çünkü biz dik durduk. Yoksa 100 katı daha fazla olay yaşanacaktı. Eğer bizi ele geçirselerdi, teslim olsaydık, Fetullahçı Terör Örgütü 15 Temmuz darbe girişimine kalkışmazdı!

Toplumun en duyarlı ve en önemli kesimini yok edeceklerdi ve amaçlarına kolay bir şekilde ulaşacaklardı. 15 Temmuz gecesi kendisini deşifre eden bu illegal yapı bizim sözde şike yargılamaları esnasında her vesile ile kullandığımız ˮNe şikesi! Memleket elden gidiyorˮ ifadesindeki, memleketi ele geçirmeye çalışan illegal yapının ta kendisiydi.

Fenerbahçe Camiası, o gün olduğu gibi bugün de FETÖ/PDY diye adlandırılan bu yapıyla mücadelesini sürdürmektedir. Aziz Yıldırım önemli bir konuya dikkat çekerek; 2010 sezonunda Bursaspor’un şampiyon olduğu sezon şayet Fenerbahçe şampiyon olsaydı operasyon o zaman olacaktı.!
2011 sezonunda şampiyon biz değil de Trabzon olsaydı 3 Temmuz operasyonu kesinlikle olmayacaktı !..

3 Temmuz 2011ʹden beri gösterdiği kararlı duruşuyla Kulübünün ölüm kalım mücadelesinde bu ne idiğü belirsiz yapıya geçit vermeyen Fenerbahçeliler ile 15 Temmuz gecesi tankların önüne geçerek vatan savunması yapanlar aslında aynı amaç için çabalıyordu.

 

Yıldırım : FETÖ Terör örgütüyle siyasette Cumhurbaşkanı ve birkaç kişi dışında kimse mücadele etmiyor. ! Eğer ben de Fenerbahçe’den ayrılırsam kimse FETÖ’yü takip etmez. Maalesef FETÖ mücadelesinde samimiyetle mücadele eden çok insan yok. ”diyerek sözlerini tamamladı

İLGİLİ HABER

ŞİKE KUMPASI DAVASINDA KARAR! 2170 YIL HAPİS

Osman Köseoğlu

aktuel53

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş