Bayrak: “Emeklilerin Hevesleri Kursakta Kaldı”

Memleket Partisi Rize İl başkanı Muhittin Bayrak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 5000 liralık emeklilik ikramiyesi SSK Kurumunun internet sitesinde yer alan bilgiye göre üzerine çay defteri olup Ziraat..

Bayrak: “Emeklilerin Hevesleri Kursakta Kaldı”
Son Güncelleme: Whatsapp

Memleket Partisi Rize İl başkanı Muhittin Bayrak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 5000 liralık emeklilik ikramiyesi SSK Kurumunun internet sitesinde yer alan bilgiye göre üzerine çay defteri olup Ziraat Odası kaydı olan emeklilerin de bu ikramiyeden yararlanamayacağı belirtildi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan memleket Partisi İl Başkanı Muhittin Bayrak “emeklilerin hevesleri kursaklarında kaldı” dedi açıklamalarına devam eden bayrak şu ifadeleri kullandı. “Emekliler arasında ayrım olmaz. Her emekli devlete primlerini ödeyerek emekli olmuştur. Eğer hak verilecekse bu haktan bütün emeklilerin eşit şekilde faydalanması gerekmektedir. Her yerde ayrılaştırma, kayırma görüyoruz bari emeklileri arasında ayrım yapmayın. İlk açıklamadan sonra bir nebze olsun yaralarına su serpen emekli, alacağı tek seferde 5000 liranın hayalini kurarken sonradan açıklandığı üzere birçok emeklinin bu 5.000 lira ikramiyeden faydalanamayacağı haberiyle kahroldular. Hevesleri kursaklarında kaldı. Çalışmayan ve ziraat odalarına kaydı olmayan emeklilere verileceği söylenen bu ikramiye esasında çalışanlara da verilmesi gerekmektedir. Çünkü emekli olan insan eğer çalışmaya devam ediyorsa Demektir ki paraya ihtiyacı vardır geçinemediği için çalışıyordur. Bu nedenle bu ayrıştırmayı kesinlikle yanlış buluyoruz. Bu ikramiye nin bütün emeklileri kapsamasını istiyoruz. Bu konuda sayın cumhurbaşkanı ve yetkililere seslenmek istiyorum. Lütfen emekliler arasında ayrım yapmayın ve tek seferde vereceğiniz 5.000 lira ikramiyeyi bütün emeklilere verin” dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş