Aktuel 53

Bem Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Sever’den Sözleşme Öncesi Karadeniz Bölgesi ve Rize’de Bir Dizi Ziyaret

Bem Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Sever’den Sözleşme Öncesi Karadeniz Bölgesi ve Rize’de Bir Dizi Ziyaret
28 Haziran 2021 - 19:26

(Bem Bir Sen) Genel başkan yardımcısı Nurettin Sever ,2021yılı toplu sözleşme öncesi karadeniz bölgesinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak, çalışmaları yerinde inceledi
Memur Sen konfederasyonu yerel yönetimler Hizmet kolu olan Belediyeler ve öze lidare çalışanları memur sendikası (Bem Bir Sen) Genel başkan yardımcısı Nurettin Sever 2021yılı toplu sözleşme öncesi karadeniz bölgesinde bir dizi ziyaretlert program dahilinde İyidere Belediye başkanı Saffet Mete’yi ziyaret etti.

Genel Başkan yardımcısı Nurettin Sever,ve beraberindeki bölge Başkanları Gümüşhane memursen Başkanı Harun Şeker, Trabzon İl başkanı Muammer Şahin,Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve Rize Bembirsen Başkanı Zekeriya Albayrak ile yonetim kurulu katılım sağlayıp, kamu çalışanlarının sorunları ve belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.
Genel başkan yardımcısı Nurettin Sever Başkana Türk bayrağı takdim ederken, Belediye Başkanı Saffet Mete de kendisine Rize çayı ikram ederek,çok memnun kaldığını ve katılımcı başkanlara teşekkür ettiğini ifade etti.

Başkan Nurettin Sever ‘in Rize propramı dahilinde Rize İlGenel meclis Başkanı İbrahim Türüt ‘ü de ziyaret ederek,özelidare çalışmaları hakkında bilgi alarak,Rizenin coğrafi yapısının zor şartlarında özel idarenın çalışmalarının takdirle karşıladığını ve yönetici ve çalışan kadrosunu takdir ettiğini ifade ederek başkan Türüt’e başarılar diledi.
Ayrıca özelidare genel sekreter yardımcılığına atanan Erol Bıyık’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi. Genel sekreter yardımcısı Bıyık da çok memnun olduğunu belirterek teşekkür etti.

Yoğun geçen programın sonun da Ardeşen Belediye başkanı Avni Kahya’yı makamındaziyaret ederek samimi bir ortamda belediyelerin mali ve yapılarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Ayrıca toplu sözleşme de beklentilerin ve kamu çalışanlarının sorunlarının dile getiren Sever,program kapsamında da Artin programına katılmak üzere ilimizden ayrıldı.

Rize il Başkanı Zekeriya Albayrak da gerek Belediye başkanlarına ve Genel Başkan yardımcısı Sever’e propram için teşekkür ederek,bizler sahadayız.


Her türlü şartlarda görev sorumluluğu ve özverili olmaya tüm kamu çalışanları olarak devam ediyoruz.inşallah 2021 toplu sözleşme den ülkemizin imkanları doğrultusunda sevindirici kazanımlar alırız.
Tüm çalışan ve emeklilerimizin memnun olacağı bir pandemi sonrası yaşarız diyerek katılım sağlayan il ve şube Başkanlarina teşekkür etti.
www.rizevizyon.com

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.