Aktuel 53

Bolu Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’a, Rizeli Dostlarından Ziyaret

Bolu Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’a, Rizeli Dostlarından Ziyaret
253 views
18 Kasım 2021 - 16:41

2016 yılında Rize Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Sadettin Aksoy’a tebrik ziyaretleri devam ediyor .

34 yıllık Devlet memuriyeti döneminde, gerek yurt içi ve gerek yurt dışında başarıyla ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, hayvansever gönül dostu ,Bolu Emniyet  Müdürü Sadettin Aksoy, görev yaptığı Çankırı’dan gerek Rize’den ziyaretçileri aralıksız devam ediyor.

2016 yılında makamında şehit edilen Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’ye ye görevi ve Bayrağı devrettikten sonra, 4 yıl başarı ile Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Sadettin Aksoy, Temmuz ayında yayınlanan Emniyet müdürlüğü kararnamesi ile Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne atandı..

Bugün müdür Sadettin Aksoy’u, aktuel53 ve rizevizyon imtiyaz sahibi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk hasret giderdik.

Yine bugün Rize’nin önemli esnaflarından Huzur lokantanın sahiplerinden Ahmet Tornacı,oğlu Berat Tornacı ve müdür Hakan Topçu Ziyaretçiler arasındaydı.

Müdür Aksoy ziyaret esnasında yaptığı açıklamada :Emniyet müdürü olarak ilk görev yaptığım, Dört mevsimin yaşandığı yağmurun şehri çayın başkenti Rize’dir.

Dolayısıyla çok güzel anılarımın  geçtiği, çok güzel dostluklarımın olduğu,İlk Göz ağrım yer olan Rize’yi halil’i unutmamız mümkün değil..

Gerek Çankırı’da gerek Bolu’daki görevimiz esnada bizzat bizi ziyaret ederek,telefonla arayıp tebrik eden çok sayıda dost ve arkadaşımız var, buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İnşallah müsait bir zamanda Rize’yi ziyaret etmeyi düşünüyorum diyerek sözlerini tamamladı.

13 Temmuz’da Bolu Emniyet Müdürlüğüne atanan Sadettin Aksoy’u tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum..

Osman Köseoğlu

www.aktuel53.com

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR