ÇAYKUR, PAZARLAMADA YENİ BİR YAPILANMAYA GİDİYOR.

Çaykur’un Pazarlama ve satış faaliyetleri Bölge Müdürlüklerine bağlı bayileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Çaykur, Yıllardır zarar eden ancak Genel Müdürlüğe Rizeli Yusuf Ziya ALİM geldiğinden beri uygulanan sıkı tasarruf politikaları ve sürekli..

ÇAYKUR, PAZARLAMADA YENİ BİR YAPILANMAYA GİDİYOR.
Son Güncelleme: Whatsapp

Çaykur’un Pazarlama ve satış faaliyetleri Bölge Müdürlüklerine bağlı bayileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Çaykur, Yıllardır zarar eden ancak Genel Müdürlüğe Rizeli Yusuf Ziya ALİM geldiğinden beri uygulanan sıkı tasarruf politikaları ve sürekli iyileştirilen pazarlama ve satış sistemi çalışmaları neticesinde son yıllarda kar eden gözde bir Kurum haline gelmiştir. Bunlardan birisi de Bayilere yapılan direk sevkiyatlardır.

Çaykur’un 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikasında üretimin artırılmasıyla Rize’den direk bayilerin depolarına sevkiyatlar yapılmaya başlanmış ve Bölge Müdürlüklerinin depolarında %75’e yaklaşan oranda iş yükü hafiflemiştir.

Bunun sonucunda Çaykur Genel Müdürlüğü Yönetiminin almış olduğu kararla 100. Yıl Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü ismiyle faaliyetini sürdüren Paketleme Fabrikası, Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğü ve Paketleme Fabrikası Müdürlüğü olarak ayrılmış ve Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğünün de faaliyetlerine son verilerek yeni kurulan Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğüne bağlanmıştır. 1 Temmuz İtibariyle Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Çorum ve Sinop illerindeki Çaykur bayilerine satışlar Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğünden yapılmaktadır. Bundan sonra Samsun’daki Bölge Müdürlüğü depoları Rize Bölge Müdürlüğüne bağlı Samsun Deposu olarak faaliyet gösterecektir. Çaykur, Bu uygulamanın başarıya ulaşması halinde, tüm Bölge Müdürlüklerinde uygulanacak, dolayısıyla Pazarlama ve Bayilik sisteminde büyük bir devrim yapmış olacak ve daha düşük maliyetlerle daha aktif çalışma sistemini gerçekleştirecektir.

Rize 100. Yıl Paketleme Fabrikası Müdürlüğüne Çiftlik Çay Fabrikası Müdürü olarak görev yapan Trabzon Sürmeneli Hemşerimiz Aycan DİLAVER, Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğüne de 2022 yılında Samsun Pazarlama Bölge Müdürü olarak görevlendirilen Rize Çayelili Hemşerimiz Ahmet CEVHER atanmıştır. Artvin’den Tokat’a kadar 11 ile bağlı 29 Bayi ile çalışacak olan Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğü Müdürü Ahmet CEVHER’e Çaykur satışlarının artırılmasına yönelik çalışmalarında başarılar dileriz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş