Aktuel 53

Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?11 Haziran 2021: Altın Doviz fiyatları düşüyor!

Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?11 Haziran 2021: Altın Doviz fiyatları düşüyor!
11 Haziran 2021 - 11:21

Altın fiyatları, geçtiğimiz günlerde ons altının bin 900 dolar barajına yakın seyrettiği dakikalarda hem ons altın hem de iç piyasada dolar kuru kaynaklı artış gerçekleştirmişti. Kripto paralardan kaçarak güvenli yatırım aracı olarak gösterilen altına yönelimin artmasıyla birlikte altın piyasasında hareketlilik yeniden artmaya başladı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? Cumhuriyet altını, 22 ayar bilezik, tam, yarım altın ne kadar? İşte 11

Altın piyasasında yatırımcısının yüzünü güldüren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 30 Mart’tan bu yana istikrarlı şekilde yükselişini sürdüren altın fiyatları ocak seviyesine geri dönmeye başladı. Bin 900 dolar barajına yakın bir konumda seyreden altının onsu bugün bin 899 dolar üzerinden işlem görüyor. Ancak hafta başına göre göre altın fiyatları biraz düşüşte.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının onsundaki artış ve iç piyasada dolar kurunun yönünü yukarı çevirmesi altın fiyatlarını artmasını sağladı. Bigpara’dan alınan son verilere göre gram altın bugün 514,37 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Videoyu Oynat
Her dönem yatırımcısının tercihlerinden olan çeyrek altın bugün 832liradan alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 849 lirada konumlandı.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Uzun süredir 3 bin liranın üzerindeki konumunu sürdüren Cumhuriyet altını son dönemdeki artışla beraber buradaki konumunu güçlendirmişti. 11 Haziran 2021 Cuma günü Cumhuriyet altını ise 3 bin 323 liradan alınırken satış fiyatı ise 3 bin 380 lira olarak belirlendi.

ANLIK ALTIN FİYATLARI 11 HAZİRAN 2021

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemiz İHA Üyesidir.