ÇORUH EDAŞ SAHA EKİPLERİNİN BAŞARISI KIZ ÇOCUKLARININ GELECEĞİNİ AYDINLATACAK

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaklaşık 1,5 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), 2023 yılı boyunca üstün performans sergileyen saha çalışanlarını ödüllendirdi. Müşteri memnuniyetini tüm operasyonlarının..

ÇORUH EDAŞ SAHA EKİPLERİNİN BAŞARISI KIZ ÇOCUKLARININ GELECEĞİNİ AYDINLATACAK
Son Güncelleme: Whatsapp

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaklaşık 1,5 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), 2023 yılı boyunca üstün performans sergileyen saha çalışanlarını ödüllendirdi. Müşteri memnuniyetini tüm operasyonlarının merkezinde konumlandıran Çoruh EDAŞ, 2023 yılında bu amaca en yüksek katkıyı sunan 112 çalışanını ödüllendirdi ve üstün başarı gösteren her bir çalışanı adına Koruncuk Vakfı’na bağışta bulunarak kız çocuklarının geleceğine ışık oldu.

Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon olarak 5 il 61 ilçede elektrik dağıtım hizmeti sunan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), insan odaklı yatırımları kapsamında çalışanlarını ödüllendirmeye devam ediyor. Toplam 151 katılımcının yer aldığı ve seçilen 112 saha çalışanının ödüllendirildiği “2023 Yılı Performans Değerlendirme Toplantısı”na Yönetim Kurulu Üyeleri, Dağıtım Operasyonları Genel Müdürü, Şirket Müdürü ve bölge yöneticileri katıldı.

ERBAŞ: “ÇALIŞAN ODAKLI BAKIŞ AÇIMIZ BAŞARIMIZIN ARKASINDAKİ TEMEL GÜÇ”

Gerçekleştirilen toplantıda müşteri memnuniyeti ile çalışan memnuniyetinin birbirine paralel ilerleyen kavramlar olduğunu ifade eden Dağıtım Operasyonları Genel Müdürü Alper Erbaş, müşteri memnuniyetinin tüm operasyonların merkezinde konumlandığının altını çizdi. Bu bağlamda müşteri memnuniyetine giden yolda başarıyı ödüllendirmeye ve çalışan motivasyonu için insan kaynağı odaklı uygulamalara devam edeceklerinin altını çizen Erbaş, “Çoruh EDAŞ olarak insan kaynakları politikalarımız kapsamında başarıyı ödüllendirmeyi ve çalışan memnuniyetini her zaman önceliklerimiz arasında konumlandırıyoruz. Oldukça zor coğrafyalara büyük emekle elektrik ulaştıran her çalışanımız bizim için çok kıymetli. Kesintisiz enerji arzı sunma hedefiyle 7 gün 24 saat büyük özveriyle saha operasyonlarımızı yöneten ve yürüten tüm ekip arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz” dedi.

ÇORUH EDAŞ SAHA EKİPLERİNİN ENERJİSİ KIZ ÇOCUKLARININ GELECEĞİNİ AYDINLATIYOR

Elektrik dağıtım hizmetinin doğası itibarıyla insana hizmet sunarken, refah ve kalkınmaya da önemli katkı sağladığını dile getiren Erbaş, “Çoruh EDAŞ olarak dağıtım bölgemizde kesintisiz enerji arzı sunma hedefimizle ülkemizin kalkınmasına destek olurken, bu doğrultuda sahadaki performanslarıyla sınırları aşan personelimiz de kız çocuklarımızın yarınlarına ışık oldular” ifadelerinde bulunarak üstün başarı gösteren 112 çalışana teşekkürlerini sunarak ödüllerini ve bağış sertifikalarını takdim etti. Erbaş sözlerini Çoruh EDAŞ olarak tüm ekip ile birlikte başarı çıtasını artırarak 2024 yılında da hedefleri ötesine ilerleyecekleri açıklamasında bulundu.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş