Aktuel 53

DEVLETTEN YANA MISIN YOKSA ONLARDAN MI?

DEVLETTEN YANA MISIN YOKSA ONLARDAN MI?
Osman Köseoğlu( koseogluosman53@hotmail.com )
291 views
07 Eylül 2021 - 22:09
Türkiye adı konulmamış Büyük bir ihanet savaşının içerisinde ,Düşman cephede olsa gidip imha edersin, Ülkemiz yıllardan beri Emperyalist ülkeler dediğimiz haçlılar tarafından işgal edilmek istenmektedir.1.Dünya savaşında Cephede başaramadıklarını farkı modellerle bize empoze etmeye kalktılar ve bir çok kez de başarılı oldular,
Siz hiç düşündünüz mü Gelişmiş sanayi ülkelerinde niye terör belası yok,
80 Yıllarda Asala Ermeni terör örgütünü başımıza bela eden Avrupa,,CİA ,MOSSAD, 1983 Yılından itibaren ve 30 yıldan beri devam eden bu pkk belasını başımıza bela ederek ülkemizi belki de Dünyanın En süper gücü olmasını engellediler.
Terör belasına dikkat çekip, şifrelerini veren bir çok değerli insan suikast sonu öldürüldü, Uğur Mumcu,Eşref Bitlis,Adnan kahveci vs örnekleri çok. Türkiye resmen bir savaşın içerisindedir, herkes yerini adresini açıkça belli etmelidir, Şimdi Hedef Devlet Başkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’dır !
Ya gidip hdp,pkk,Marjınal sol örgütler ve fetullah terör örgütü safında yer alacaksın, yada, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bayrağının yanında olacaksın!
Buradan yetkililere açıkça duyuruyorum devlet daireleri paralel terör örgütü yandaşlarıyla Dolu, Her ayın 15’de 3 ile 5 bin lira arasında maaş Alacalar ve ve Sahte peygamberlerine itaat için devletimizin temellerine dinamit koyacaklar.
Bu hainler, Yanında çalışan gerçek Ak Partililere bile zulüm ediyor başarılı insanları her türlü zorluklara maruz bırakıyorlar.
Büyük Devlet adamı merhum Rahmetli Erbakan Hoca yıllardan beri boşuna demedi HAK VE BATIL ! Ya devletimizin Bayrağımızın Milletimizin yanında yer alacaksın, yada şer güçler dediğimiz ,İsrail, şeytan ABD,Emperyalist ülkeler,ve içimizdeki satılmış baronlardan yana olacaksın
Osman Köseoğlu
8 Aralık 2015
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR