Aktuel 53

Ebru Açıkgöz’ün Hüsn-i Hat Sergisinde Muhteşem Eserler !

Ebru Açıkgöz’ün Hüsn-i Hat Sergisinde Muhteşem Eserler !
28 Haziran 2021 - 14:16

El sanatları sanatçısı Köşe yazarı Ebru Açıkgöz’ün birbirinden güzel çok sayıda eserinin yer aldığı sergi Tatvan AVM Yaşam merkezinde sergilendi
El sanatları sanatçısı Köşe yazarı Ebru Açıkgöz’ün birbirinden güzel çok sayıda eserinin yer aldığı sergi Tatvan AVM Yaşam merkezinde sergilendi.

Serginin açılışını Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylanı,Ak Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan,Bitlis Gençlik Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış tarafından yapıldı..
Serginin açılısında Ebru Açıkgöz yaptığı açıklamada: Yıllardan beri el sanatları eserleri ve köşe yazıları yazmaktayım. Yaptığı bir çok eser çalışmam sergilerde yer aldı .
Aynı zamanda el sanatlarıyla ilgili köşe yazıları yazmaktayım. Köşe yazıların Türkiye’ye ve yurt dışında çok sayıda internet sitesi ve gazetelerde yayınlanmaktadır ..

Beni en çok etkileyen Hüsn-i hat sanatı olmuştur. Kur’anı Kerime Hadise şerife aynı zamanda Kelam-ı kibaye’ye hizmet ediyor oluşum bu sanatı dehada değerli kılıyor ..

Sergimizin açılışında ve sergimizi ziyarete gelen herkese çok teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.
İmtiyaz sahibi olduğum rizeviyon.com ve aktuel53.com haber partalımızında köşe yazarı olan El sanatları sanatçısı Ebru Açıkgöz’ü tebrik ediyor, kendisine başarılar diliyorum.

Osman Köseoğlu

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.