Aktuel 53

EMEK HIRSIZLARI, YAZICILAR VE KAVALCI,ÖLÜLER ÜZERİNDEN MEŞRUİYET KAZANMAYA ÇALIŞIYOR!

EMEK HIRSIZLARI, YAZICILAR VE KAVALCI,ÖLÜLER ÜZERİNDEN MEŞRUİYET KAZANMAYA ÇALIŞIYOR!
338 views
05 Temmuz 2022 - 13:29

Emek Hırsızları Yazıcılar ve kendisini gazetecive  Çaykur spor kulübü müdürü olarak tanıtan Kavalcı ölüler üzerinden meşruiyet kazanmaya çalışıyor..

Başkalarının yazdığı yazıları ve yaptığı haberleri kendi yazısı ve haberi imiş gibi,  başta FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen , Çay TV olmak üzeri çeşitli internet haber sitelerinde yayınlayarak emek hırsızlığı yaptıkları tespit edilen ve kamuoyundan büyük tepki alan,  bu tepkiler sonrası birçok haber sitesinin yazılarına son verdiği,  Orhan Yazıcılar ve Yazıcılar ile kendini gazeteci diye tanıtan Çaykur’un spor kulübü müdürü diye tanıtan Bayram Ali Kavalcı bu kez ölüler üzerinden emek hırsızlığına devam ederek kendilerine meşruiyet kazandırmaya çalışıyorlar.

Başka yazarların yazılarını çaldığı için hakkında dava açılan emek hırsızı Orhan Yazıcılar, Geçmiş yıllarda Ramazan ayı boyunca FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen, Çay TV televizyon kanalında program yapan ve yaptığı konuşmalarla her kesimin sevgisini kazanan ve yaşamını geçen hafta yitiren Necati Hoca (Hutoğlu) nun ölümü üzerinden kendisine meşruiyet kazandırmaya çalışmıştı.

“FETÖ İLTİSAKLI OLDUĞU İDDİA EDİLEN, ÇAY TV TELEVİZYONUN MİKROFONUNU ALARAK SAHNEYE ÇIKTI”

YAZICILAR FETÖ İLTİSAKLI OLDUĞU İDDİA EDİLEN ÇAYTV MİKRONU İLE ALANDA

Bir zamanlar FETÖ nun Rize de ki yayın ofislerinden ve okullarından çıkmayan , Yazıcılar, Necati Hoca (Hutoğlu) cenaze törenin yapılacağı alana giderek FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen, Çay TV televizyonun mikrofonuyla camı avlusunda yurttaşlara Necati hoc aile ilgili “hocamızı nasıl bilirdiniz” diye sorular sormuş kendisi ise, Müslümanların hayırsever, başkasının hak ve hukukuna müdahale etmemesi, çalmaması konusunda tutum sergilemeleri konusunda nasihatler edip durdu.

 

“HIRSIZLIK ETMEYEN DİYEN YAZICI KENDİSİ ÇALIYOR”

Oysaki Orhan Yazıcılar Müslümanlara öğütlediği günah olduğunu söylediği hırsızlığı kendisi Sivaslı bir yazarın yazılarını çalarak kendisinin olduğu yalanıyla yayınlayan bir kişi olduğunu Necati hocanın cenazesinde unutmuştu.

Anlaşılıyor ki birçok kesim tarafından sevilen Necati Hoca’nın cenazesini emek hırsızlığını gizlemek ve kendisini meşru bir gazeteci imiş gibi sunmaya çalışmak kaçırılmaz bir fırsat olarak görmüş olacak ki FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen, Çay TV televizyonun mikrofonunu cenaze süresince hiç elinden düşürmedi.

Orhan Yazıcıların, emek hırsızlığından hakkında açılan davanın devam ettiği şu günlerde yargılamanın nasıl sonuçlanacağını bilemeyiz ancak yüce adaletin hırsıları mutlak cezalandıracağından eminiz.

KAVALCI MAHMUT USTANIN ÖLÜMÜYLE YENİDEN SAHNEYE ÇIKTI

Emek hırsızı Orhan Yazıcılar Necati hocanın ölümünü fırsata dönüştürmeye çalışırken diğer emek hırsızı Bayram Ali Kavalcı boş durur mu? Emek hırsızlığını haberleştiren gazetecilere hakkını helal etmeyeceğini açıklayan Kavalcı bu kez, Nakşibendi Tarikatı’nın İsmailağa Cemaat şeyhi olan Mahmut Ustaosmanoğlu 93 yaşında 24.06.2022 tarihinde hayatını kaybetmesini fırsata dönüştürmek için yine kaleme eline aldı ve yazdı.

“İşte kavalcı’nın Nakşibendi Tarikatı’nın İsmailağa Cemaat şeyhi olan Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ölümüyle kendisinin olduğunu iddia ettiği o yazısı;

“Kutbü’l-ektâb, Ğavsü’l-evtâd ve Hicrî 15. Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretlerimiz Rahmet-i Rahmân’a vâsıl olmuştur.Allâh-u Teâlâ, kendisine fevka’t-tecellîler ihsân eylesin ve azîz rûhunu Silsile-i Aliyye-i Nakşibediyye-i Müceddidiyye-i Hâlidiyye ricâlinin ervâh-ı tayyibelerine ilhâk eylesin. Âmîn!

Cenâzesi 24 Haziran 2022 cuma günü cuma namazını müteâkiben Fâtih Câmi-i Şerîfinde kılınacak ve Sakızağacı Şehitliği’nde Yüce Şeyhi Ali Haydar Efendi Kuddise Sirruhû Hazretleri’nin yakınında bulunan kabr-i şerîfine defnedilecektir.Rûh-ı şerîfi için üç İhlâs-ı Şerîf ile birlikte el-Fâtiha.

Bayram Ali Kavalcı kendisine ait olduğunu ifade ettiği yukarıdaki yazıyı kendi sosyal medya sayfalarından duyurmakta da bir sakınca görmedi.

Ancak gerçekte durumun sosyal medya sayfasından paylaştığı gibimi?

Tabii ki değil.

Bayram ali Kavalcı Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ölümüyle ilgili yaptığı paylaşımı ile ilgili kurduğu cümleleri becerebilecek bir kültüre sahip olmadığını da biliyoruz. Başka bir yerden çaldığını ve noktası virgülüne kadar hiçbir değişiklik yapmadan yayınladığını düşündüğümüz yazıyı Kavalcı’nın nereden çaldığını kısa bir araştırma yapmamız sonrası ortaya çıkardık, işte kavalcının  cubbeliahmethoca.com.tr çaldığı o yazının aslı;

kuzeyteve.com

İLGİLİ HABER

FLASH FLASH FLASH! EMEK HIRSIZI YAZICILAR HAKKINDA SAVCILIKTAN SORUŞTURMA !

EMEK HIRSIZI YAZICILAR VE KAVALCI’NIN,RİZE BASININDA YAZILARINA SON VERİLDİ!

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR