Evde Sağlık Hizmetleri Eğitim Günleri adı altında Yara Bakımı Eğitimi düzenlendi

Evde Sağlık Hizmetleri Eğitim Günleri adı altında Yara Bakımı Eğitimi düzenlendi Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı Evde Sağlık Hizmetleri Koordinatörlüğü tarafından, ilimiz genelinde Evde Sağlık Hizmetleri sunumunda..

Evde Sağlık Hizmetleri Eğitim Günleri adı altında Yara Bakımı Eğitimi düzenlendi
Son Güncelleme: Whatsapp

Evde Sağlık Hizmetleri Eğitim Günleri adı altında Yara Bakımı Eğitimi düzenlendi

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı Evde Sağlık Hizmetleri Koordinatörlüğü tarafından, ilimiz genelinde Evde Sağlık Hizmetleri sunumunda görev yapmakta olan personellerimizin görevleri ile ilgili deneyim ve bilgi düzeyinin artırılması, hastalarımıza daha etkin ve verimli hizmet verilebilmesi için Evde Sağlık Hizmetleri Eğitim Günleri adı altında Yara Bakımı Eğitimi düzenlendi.

“Yara Bakımı ve Yara Örneklerinin Değerlendirilmesi”konularındaki eğitim, Trabzon Of Devlet Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Şaban UYSAL​ ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalından Dr. Öğretim Üyesi İlkay BAHÇECİ tarafından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda verildi.

Kamu Hastane Hizmetleri Başkanımız Dr. Öğretim Üyesi Gürkan ALTUNTAŞ ve Rize Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Uzm. Dr. Şeyma GÖZALAN tarafından koordine edilen eğitim programı, İl Sağlık Müdürümüz Dr.Mustafa TEPE’nin açılış konuşmasıyla başladı. Eğitime Müdürlüğümüz yöneticilerinin yanı sıra, hastane başhekimleri, Rize geneli Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri, Artvin Evde Sağlık Hizmetlerinde görevli personeller ve hastanelerde yara bakımı ile ilgili birimlerde çalışan sağlık personelleri katıldı. Vaka örneklerinin de incelendiği ve katılımcıların mesleki gelişimine katkı sunan eğitim, soru/cevap kısmı ile son buldu. Program sonunda eğitime katkı sağlayan hocalarımıza Teşekkür Belgeleri Başkanlarımız tarafından takdim edildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş