Fatih Erbakan Gerçeği !

Daha düne kadar medyanın görmezden geldiği, kendine yer vermediği, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan, bugün Türkiye’nin en popüler Partisi ve lideri konumuna geldi! Neden acaba? 2018 yılında yeniden..

Fatih Erbakan Gerçeği !
Son Güncelleme: Whatsapp

Daha düne kadar medyanın görmezden geldiği, kendine yer vermediği, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan, bugün Türkiye’nin en popüler Partisi ve lideri konumuna geldi! Neden acaba?
2018 yılında yeniden Yeniden Refahı kurduğunda, kimsenin bu kadar kısa sürede, millî Görüş‘ün güvenli bir liman, bir kapısı olacağını ,bir sıçrama yapacağını tahmin etmemişti !
üstelik hiç bir seçime girmemesine rağmen…
Özellikle Ankara‘da yapılan 2. olan kongreye, 80- 90 bin kişinin katılması, başta küreselciler olmak üzere ,Türkiye‘deki birçok kapitalist partinin uykusunu kaçırdı!

Cumhur ittifakına katılması için kendisine sunulan özel davete, Halkın milletin manevi ve ekonomik kalkınması için, çok önemli 30 madde sundu!

Şimdi bir çok AK Partili Şimdi zamanı mı, Zillet ittifakına karşı zamanı değil diyebilir ancak, herkes biliyor ki ;halkın milletin vicdanını yaralayan ,özellikle İstanbul sözleşmesi ve onun uzantısı 6284 sayılı zülüm kanunu sayesinde, bugün milyonlarca insan boşandı, kadınlar dul kaldı, çocuklar yetim kaldı ve binlerce insan suçsuz şekilde ceza evinde nafaka mağduru..

(İstanbul sözleşmesi yürürlüğe girdikten sonra, boşanma oranları %1000, cinayetler de aynı oranda arttı)
Ve istekte bulunulan, halkın menfaatine olmayan bu 30 madde, 20 yıldan beri iktidar olan AK Parti sayesinde yürürlükte!
Erbakan’ın ittifak koşulu içerisinde bir makam yok, Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı yok, Herhangi bir maddi menfaat yok!
Şimdi bütün Türkiye ve Dünya, yarın 13.00’te Yeniden Refah Partisi Genel merkezinde Erbakan’ın, Cumhur ittifakına katılıp katılmayacağı sorusuna cevap arayacak!
#cumhurittifakı
Osman Köseoğlu
www.aktuel53.com

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş