Güneysu’da Heyecan Verici Yeni Girişim: Güneysu Extreme Spor Kulübü Kuruldu!

Güneysu’da sporseverler bir araya gelerek Güneysu Extreme Spor Kulübü’nü kurdular. Milli sporcular, antrenör öğretmenler ve esnaftan oluşan kulübün hedefi, spor branşlarını açarak Türk sporuna yeni sporcular kazandırmak. Kulüp Başkanı Yunus..

Güneysu’da Heyecan Verici Yeni Girişim: Güneysu Extreme Spor Kulübü Kuruldu!
Son Güncelleme: Whatsapp

Güneysu’da sporseverler bir araya gelerek Güneysu Extreme Spor Kulübü’nü kurdular. Milli sporcular, antrenör öğretmenler ve esnaftan oluşan kulübün hedefi, spor branşlarını açarak Türk sporuna yeni sporcular kazandırmak.

Kulüp Başkanı Yunus Emre Bostan, kulübün kuruluşuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kulübümüz bünyesinde birçok spor dalıyla faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemde judo, ragbi, badminton, özel sporcular, cimnastik, halter ve dağcılık gibi spor dallarını da kulübümüze dahil etmeyi hedefliyoruz. Dağcılık, Yürüyücülük ve Kış Sporları adı altında birçok aktivite de yapabileceğiz.” dedi.

Bostan, asıl amaçlarının geleceğin teminatı olan çocuklara sporun ruhuna uygun eğitim vermek, kişilik kazandırmak ve bireysel performans ve yeteneklerini ortaya çıkarmak olduğunu vurguladı. “Bugün küçük bir adım attık, yarın büyüyerek çınar ağacı gibi kök salmak azmindeyiz. Tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Rize Güneysu Extreme Spor Kulübü ailesi olarak sevgi ve saygılarımızla.” dedi.Kulüpten Destek Çağrısı:

Kulüp Başkanı Yunus Emre Bostan, tüm halktan desteğini bekliyor. Bostan, “Bugün küçük bir adım attık, yarın büyüyerek çınar ağacı gibi kök salmak azmindeyiz. Tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Rize Güneysu Extreme Spor Kulübü ailesi olarak sevgi ve saygılarımızla.” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş