Aktuel 53

İkizdere Belediye Başkanı Karagöz: Katliama İsyan Etti! Siz Sorumlusunuz !

İkizdere Belediye Başkanı Karagöz: Katliama İsyan Etti! Siz Sorumlusunuz !
150 views
30 Ocak 2023 - 22:40
İkizdere Belediye başkanı Karagöz: çevre bölgelerden araçlarla İkizdere sınırları içerisine bırakılan başıboş köpeklerin, kümeslere girip vatandaşların kümes hayvanlarını telef etmesine isyan etti. Bunun sorumlusu sizsiniz..
Karagöz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:
Bu katliamda sizin de payınız var..
Tek suçumuz sokakta yaşayan canlara sahip çıkmak mı?
Ayıp ama yapmayın artık bunu..!
Değerli komşu belediye yetkilileri lütfen kendi mahallelerinizden, sokaklarınızdan topladığınız sokak hayvanlarını İkizdere sınırları içine bırakmayın, bu suçtur ve vicdansızlıktır kusuruma bakmayın ama sorumsuzluktur..
Sözlü olarak hep uyardım kamera kayıtları elimizde artık tahammülümüz yok bizler nasıl bu konuda elimizi taşın altına sokuyorsak sizler de bu sesiz canlar konusunda elinizi taşın altına sokmalısınız yani toplayıp bir kamyonete doldurup dağın başına veya İkizdere’ye artık bırakmayın .
Etik olmaz diye tutanak tutup yargıya taşımadık ama artık gereğini yapacağız ..
Sahipsiz bir şekilde dışardan kamyonetle getirilip bırakılan bu sokak hayvanları kendilerine alan bulmak için şenlik olan mahallelerimizde yoğunlaşıyor ve sonuç fotoğraflarda gördüğünüz durum..
vatandaşın kümesine girip 12 tavuğunu telef etti.. elimizdeki kamera kayıtlarını vatandaşa verip sizler hakkında dava mı açtıralım??? Komşu belediye yetkilileri artık bu davranışlardan vazgeçsin lütfen.
www.aktuel53.com
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.