İkizdere Belediye Başkanı Karagöz’den,Vekil Avcı’ya Sitem Var,Biz Cumhur ittifakı ortağı Degilmiyiz?

Seçimlere az bir süre kala,Cumhur ittifakı ortağı ,MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz, Rize milletvekili Muhammet Avcı ile ilgili sitem dolu bir paylaşım yaptı.. Karagöz;Seçim sürecindeyiz normal olarak görüyorum. Rize..

İkizdere Belediye Başkanı Karagöz’den,Vekil Avcı’ya Sitem Var,Biz Cumhur ittifakı ortağı Degilmiyiz?
Son Güncelleme: Whatsapp

Seçimlere az bir süre kala,Cumhur ittifakı ortağı ,MHP’li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz, Rize milletvekili Muhammet Avcı ile ilgili sitem dolu bir paylaşım yaptı..

Karagöz;Seçim sürecindeyiz normal olarak görüyorum.

Rize Milletvekilimiz Sayın Muhammet AVCI Vekilim İkizdere’de muhtarlar toplantısı yaptı

Değerli Vekilimiz Toplantıda İkizdere’ye sık sık geldiğini söylemiş Ve ayrımcılıktan bahsetmiş !

Peki ben bir soru sorayım değerli Vekilime ?

Sayın Vekilim siz defalarca ikizdere’ye geldiniz İlçede Cumhurittifakı üyesi bir belediye başkanı var uğrayıp bir çayını içtinizmi?
Bu başkan nasıl biri? Cumhurittifakını liyakatla temsil edebilirmi? Bir ihtiyacı varmı? Siz söylediniz belediyenin geliri Personel maaşını ödeyemez yapabileceğimiz birşey varmı diye hiç arayıp sordunuzmu?

Değerli Vekilim toplantıda bizlere de lutuf edip katkımız!! İçin teşekkür etmişsiniz minettarım.

Vekilimsiniz Samimiyetle saygı duyuyorum seçim sürecindeyiz normal görüyorum.

Sayın Vekilime bir soru daha sorayım .
Değerli vekilim bizden önce İkizdere’yi 15 yıl AK Parti belediyesi yönetti
Beğeniriz beğenmeyiz AK Parti Belediyeciliği Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Ülkede fırtınalar estirdi ancak, İkizdere’mize bir damla düşmedi biz göreve geldiğimizde İlçe ne haldeydi çıkın sokağa sorun lütfen..!!!

Vizyondan bahsettiniz sayın Vekilim VİZYON’un ne olduğunu biz Gösterdik,
İkizdere’li neleri nasıl yaptığımızı biliyor.

Değerli Vekilim katkınız azımsanmayacak kadar tabiki destek olacaksınız siz büyüğümüzsünüz, vekilimizsiniz, Cumhuritiffakı ortağımsınız hükümetsiniz sokaktaki vatandaş bize hep şu soruyu soruyor nasıl destek alamazsınız siz ortak değilmisiniz!!

Değeri Vekilim niyetim asla ve asla burda polemiğe girmek değil dedim ya seçim sürecindeyiz.

Sayın Vekilim biz kıt imkanlarla adeta Eminönü de dilenip yeni camide dağıttık bu anlayışla hizmet ettik ve seçim manifestomuzdaki vaadlerimizin kat be kat üstünde hizmet ettik ve öz güvenle diyoruz ki yaptıklarımız aklımızdakilerin ve ikizdere’nin Potansiyelinin dah % 10 u bile değil.

Kıymetli Vekilim dönemimizde ikizdere’de yapısal değişikliklere imza attık hamdolsun en büyük başardığımız şey ne biliyormusumuz?

‘İkizdere’den birşey olmaz algısı’ nı değiştirdik.

Bugün İkizdere’de bir Dünya Dağ kayağı şampiyonasını konuşuyorsak işte bahsettiğiniz VİZYONER bakış açısının ürünüdür sayın vekilim..

Biz ikizdere’nin 20-30 yıl sonrasında nerelerde olacağını hayal ediyor o minvalde çalışıyoruz..

Değerli Vekilim İkizdere’de yaptığımız her yatırımın derin bir hikayesi var siz ..

Doğalgaz dan bahsetiniz tabiki katkınız var olacak da bu millet size ve Sayın Cumhurbaşkanımıza %88.35 oy vererek ( Güneysudan fazla) sevgisini, samimiyetini gösterdiğini düşünüyorum.

Bizler kapı kapı dolaşarak Sayın Cumhurbaşkanımıza oy istedik yani bu başarının içinde Cumhurittifakı ortağı olan MHP kadroları da var.

Sayın Vekilim Doğalgaz ilçede çok polemik konusu oldu Doğalgazın ilçeye getirilmesi bir VİZYON işiydi ve o VİZYON da bizlerde vardı.. Çünkü göreve geldiğimizde büyüklerimize sorduk, Doğalgaz için bir girişimde bulundunuzmu? (Çünkü kendirli beldesi Doğalgaz kullanıyordu) aldığımız cevap buranın abone sayıısı az buraya gelmez oldu.!

Ama biz çalıştık proje hazırladık( Rize organize bölge mdr hasan beye sorabilirsiniz kullanım prodiksyonunu hasan beyle beraber yaptık) (kalkandere bld. Bşk Kenan beye sorabilirsiniz örnek başvuru dosyasını ondan aldım) devamında AKSA Doğalgaz karadeniz bölge şefliğine dosyamızı verdik ve tanıdığım bütün dinamikleri işin içine sokmak için çalışmalara başladık..

Yaklaşık iki – üç yıl bu iş gündemde kaldı zorluklar yaşadık ama inandık ve asla vazgeçmedik sayın vekilim..

Yatırım kararı alınmasında en büyük yardımcımız eski İstanbul MHP milletvekili Bozkurt Yaşar ÖZTÜRK vekilim konu ile ilgili ne bilmek istiyorsanız BOZKURT Vekilime sorabilirsiniz,.

EPDK Lisans ekleme aşamasında komusyondan bir an önce çıkması için kimden destek aldık biliyormusumuz Sayın vekilim..

Eski Enerji Bakan Danışmanı Değerl abim Saffet MORGÜL Başkanım ona da sorabilirsiniz bu arada ben AKSA ile tanışıklığı olan herkese destek için başvurdum, dosya verdim muhakkakki onların da desteği olmuştur müteşekkirim ilçem adına.

Konu size iletildi çünkü ben bizzat yereldeki abilerimden destek istedim size konuyu iletmeleri için yer sorunu yaşıyorduk..

Siz Allah razı olsun hemen mudahale ettiniz ve dediğiniz gibi dört bölge müdürünü alana topladınız üç bölge müdüründe sorun yoktu hepsi olumlu görüş vermişlerdi.

Ancak İstasyonun kurulacağı alan karayolu ve yaklaşım mesafesi sorunu vardı siz talimat verdiniz, bizzat şahidim bu kolaylığı sağlayın diye ancak karayollarından gelen yazı bizce sorun yok ancak ilgili madde kuralları yerine getirilmesi şartı ile bu madde de sayın vekilim karayoluna 25 mt yaklaşım mesafesini koruyacak.

Bizim sorunumuz bu idi zaten yani sizin talimatınız da kanunların üzerine geçemedi değer vekilim.

Konuyu biliyormusunuz bilmem Sorun gazın NEVİ değiştirilince aşıldı gelen gaz Mevzuaatta Karayolu yaklaşım mesafesi 5 mt.
AKSA Bu konuda çalışma yaptı bizimle paylaştı fiatta fark olmayacaksa biz onay veririz dedik ve yatırım başladı.

Bu arada gelen GAZ LNG ve karadeniz’de şimdilik sadece Ordu’da kulanılıyor ve 1.600 km uzaktan TEKİRDAĞ dan geliyor.

Değerli Vekilim Allah biliyor ben sizi seviyorum siz de siyaset yapıyorsunuz ve ben MHP (Milliyetçi hareket partisindenim) ama unutmayın ki Bu Ülkenin Milliyetçi hareket partili kadrolara ihtiyacı var ve biz Cumhurittifakı ortağıyız siz bizi sarın kucaklayın görün bak biz bu sahiplenmeye nasıl karşılık veriyoruz.

Bizim tek derdimiz Ülkümüz, Ülkemiz, İlimiz ve özelinde İKİZDERE miz.

Değerli Vekilim biz bu seçimi alacağız  ve sizinle Çalışmaya devam edeceğiz ..

Sizden ricam Konuşmanızda bahsetiğiniz kucaklayıcı tavrınızı seçimden sonra bizden esirgemeyin lütfen ve hemen seçim ertesi İkizdere için çalışmaya başlayalım çünkü çok işimiz var ve size ihtiyacımız var.
Kalın sağlıcaklla.

Hakan KARAGÖZ
İkizdere Belediye Başkanı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş