Aktuel 53

İstanbul’da, 15 yaşındaki Buket’ten 3 gündür haber alınamıyor

İstanbul’da, 15 yaşındaki Buket’ten 3 gündür haber alınamıyor
116 views
23 Ağustos 2021 - 23:37

İstanbul Pendik’te ‘anneanneme gidiyorum’ diyerek evden ayrılan 15 yaşındaki Buket’ten 3 gündür haber alınamıyor.

İstanbul'da, 15 yaşındaki Buket'ten 3 gündür haber alınamıyor

İstanbul Pendik’te Cuma günü annesinin evinden Güngören’deki anneannesinin yanına gitmek üzere ayrılan 15 yaşındaki Buket Elif Akbaba’dan 3 gündür haber alınamıyor. Akbaba’nın en son anneannesine Marmaray’a bindiğini söylediği ve sonrasında kendisinden haber alınamadığı öğrenildi.

9. sınıf gastronomi öğrencisi olan Buket Elif Akbaba’nın ailesi kızlarının can güvenliğinden endişeleniyor. Pendik Emniyet Müdürlüğü soruşturmayı derinleştirirken, anne babasının ifadesi sonrası, Buket Elif Akbaba’nın bir süre çalıştığı iş yerinin sahibinin de ifadesi alındı.

Kayıp Buket’in amcası Mustafa Akbaba, “Yeğenimiz Buket Elif Akbaba, annesinin evinden çıkıyor anneannesine gelmek için. Cuma günü 18.20’den itibaren irtibatımızı kaybediyoruz. Her yere müracaat ettik. Emniyet çalışıyor biz de sosyal medyayı kullanarak herkese ulaşarak yeğenimizin bulunması için her yere saldırıyoruz. İnşallah buluruz sağ salim yuvasına döner. Sizlerden de bu desteği esirgememenizi rica ediyoruz. Evden kaçma ihtimali de yüksek. Eldeki bulgular var. Cep telefonunun yedeğini çıkardık Whatsapp geri dönüşümüne bakacağız. Nerede bir telefon gelse gördük görüyoruz diye hemen aileler koşturuyor. Emniyet ayrı bir çalışma yapıyor” şeklinde konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR