Kök Hücre Bağışçısı Ol, Öne Çık, Hayat Kurtar!

  TÜRKÖK, gönüllü kök hücre bağışçı adaylarına ait doku grubu antijeni bilgilerinin depolandığı TÜRKÖK Kemik İliği Bankasının (KİB) oluşturulması ve kök hücre nakli ile ilgilenen merkezler arasında koordinasyonun sağlanması amacı..

Kök Hücre Bağışçısı Ol, Öne Çık, Hayat Kurtar!
Son Güncelleme: Whatsapp

 

TÜRKÖK, gönüllü kök hücre bağışçı adaylarına ait doku grubu antijeni bilgilerinin depolandığı TÜRKÖK Kemik İliği Bankasının (KİB) oluşturulması ve kök hücre nakli ile ilgilenen merkezler arasında koordinasyonun sağlanması amacı ile kurulmuştur. Gönüllü kök hücre bağışçısı adaylarının kazanılması Türk Kızılay tarafından sağlanmaktadır.18-50 yaş aralığında sağlıklı her kişi kök hücre bağışçı adayı olmak için başvuru yapabilir.
Gönüllü kök hücre bağışçı adayı olmak istediğinizde ülkemizde ve dünyada kök hücre nakli tedavisi olmayı bekleyen tüm hastalar için değerlendirmeye alınırsınız.

Türk Kızılay, kan ve kök hücre bağışını artırmak ve sürekliliğini sağlamak için gerek kurumsal iş birlikleri yaparak gerekse de bireysel destek aldığı kan bağış kampanyaları düzenlemektedir. Bu kapsamda Türk Kızılay Rize Kan Bağış Merkezi ve Rize İl Sağlık Müdürlüğü öncülüğünde, aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Rize Devlet Hastanesinde Kan ve Kök hücre bağışı konulu bilgilendirme eğitimi gerçekleştirecek olup sonrasında kan ve kök hücre bağışı kabul edilecektir. Destek ve katkılarınız için ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.

 

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim: 24.01.2024 (Çarşamba) 12:30-13:00
Kan ve Kök Hücre Ekibi:25.01.2024(Perşembe) 09:00-17:30
Rize Devlet Hastanesi
Eğitim: 25.01.2024 (Perşembe) 12:30-13:00
Kan ve Kök Hücre Ekibi: 26 01.2024(Cuma) 09:00-17:30

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş