Aktuel 53

Kritik bir süreçten geçiyoruz

Kritik bir süreçten geçiyoruz
185 views
06 Ekim 2021 - 21:09

Kritik bir süreçten geçiyoruz Özellikle son dönemde dış kaynaklı algı operasyonlarına içerde muhalefetin de destek vermesiyle moralimizi bozmak için her platformdan sürekli saldırı altındayız arkadaşlar.

Ama bu saldırılar moralimizi bozmamalı. Bize düşen görev her şart altında ülkemizin, devletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmak ve şanlı bayrağımızın gölgesi altında daha çok çalışmaktır.

Bunların temel amacı motivasyonumuzu bozmaktır. Yapılan algı operasyonları ve yalanlar üzerinden artık kaybetmeye başladığımız iddia edilmekte ve bizleri yese düşürecek girişimler organize edilmektedir.

İstanbul ve Ankara gibi iki şehri yönetemeyenler, bugün algı operasyonlarından başka bir iş yapmamaktadır. Beceriksizliklerinin üstünü örtmek için Cumhurbaşkanımıza ve davamıza saldırmaktadırlar.

Özeleştiri adı altında bizim kendi içimizde de birbirimize düşmemizi istiyorlar.

Tabii ki hatalarımızı göreceğiz ama bunu ulu orta değil içimizde tartışacak ve çözümler sunacağız. Büyük bir feraset, siyasi ahlak ve etiğe sahip olan Cumhurbaşkanımızın yanlışların üzerine gittiğini uzun yıllardan bu yana biliyoruz.

Türkiye’nin 2023’e Cumhurbaşkanımız liderliğinde güçlü bir iradeyle girmesini istemeyenler, bizi bize düşürmek istiyor.

Asıl hedefleri Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsı olanlar, buna cesaret edemedikleri için etrafındaki güvendiği insanlar hakkında çeşitli iftiralar atmakta ve karalama kampanyaları düzenlemektedir. Dertleri Cumhurbaşkanımız ile aramızdaki gönül köprülerini yıkmaktır. Cumhurbaşkanımıza ve dava arkadaşlarına sahip çıkalım arkadaşlar.

Asırlara dayanan davamızın izinden gitmeye ve liderimizi desteklemeye devam edeceğiz. Buradayız ve hiçbir yere gitmiyoruz.

Allah’ın izniyle Türkiye’nin ikinci yüzyılına Reisimiz başımızdayken gireceğiz. Allah yâr ve yardımcımız olsun.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR