Aktuel 53

ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?

ÖLÜLER ÜŞÜR MÜ?
813 views
09 Eylül 2021 - 12:57

Elde edilecek gelirle su kuyusu yapılacak

Halil Pehlivan’ın uzun zamandan beri hazırlığını yaptığı “Ölüler Üşür mü?” isimli kitabı yayınlandı.

Yayınlanan kitabıyla ilgili bir açıklama yapan Halil Pehlivan; “2016 yılında bu kitabın hazırlığını yapmaya başladım. Meselemiz insan, meselemiz insanla şekillenen hayatın rengini soldurmadan devamlılığını sağlamaktır. Hayatın akışını ve akışkanlığını sağlamaya, güncel dokunuşlarla zinde kalmaya bugün, düne göre daha fazla ihtiyacımız vardır.” dedi.

Açıklamasına;

“Öze değer katacak, her birimizin adımlarını daha sağlam atmasına katkı sağlayacak ve insan olma meselemizde bizleri yüreklendirecek kelamları sırtlanmaya mecburuz.” diyen Halil Pehlivan, Ölüler Üşür mü? kitabını bu maksatla kaleme aldığını söyledi.

Geliri Su Kuyusuna

Kitabın satışından elde edilecek gelirin su kuyusu yapımı için harcayacağını belirten Halil Pehlivan;

“Bir cana can katmanın tarifsiz bir duygu olduğunu ve bu maksatla mahzunlara el uzatılacak böyle bir çabaya vesile olmaktan büyük bir haz duyduğunu” ifade etti.

Kitap Herkesin

Susuzluktan kavrulan insanların dertlerini gidermesine bir nebze katkı sağlamayı amaçlayan “su kuyusu” yapılması maksadı herkesin canı gönülden destekleyeceği bir durum olduğunu belirten Halil Pehlivan; “Bu maksat ve çaba, Ölüler Üşür mü? kitabını yazara ait olmaktan çıkartmış ve âdeta herkesin kendisine ait bir kitabı haline dönüştürmüştür.” dedi.

Büyük Bir Teveccüh

Kitabın yazılma aşamasından itibaren destekle karşılaştığını dile getiren Halil Pehlivan, “Özellikle gelirinin, su kuyusu yapımında kullanılacağının ifade edilmesi fikri, okuyucularda muazzam bir karşılık buldu. Birçok kişi bizlerde bu kuyuya bir tuğla misali katkı sağlarız” diyerek desteklerini ifade etti.

Minnettarım!

Editöründen, yayın kuruluna ve yayınevine, sosyal medya takipçilerinden kitabın tasarım ve dizgisiyle uğraşan herkesten samimi bir ilgi gördüğünü belirten Halil Pehlivan; “Bu anlamda her birine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Kitap artık yayında umarım, okuyucu bu kitaptan umduğu hazzı yakalar” diyerek sözlerini tamamladı.

Kitap, Önce Kitap ve http://oncekitap.com.tr/ ayrıca https://www.kitapyurdu.com/ internet siteleri üzerinden de satılmaktadır.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR