Aktuel 53

ORGANİK GÜBRE FABRİKASI PROJEMİZ RİZE’MİZE HAYIRLI OLSUN

ORGANİK GÜBRE FABRİKASI PROJEMİZ RİZE’MİZE HAYIRLI OLSUN
61 views
29 Kasım 2022 - 8:51

 

Bir yıl önce topraklarımızı, çayımızı ve üreticilerimizi kimysal gübreden kurtarmak için, Canlı Yayın Programları ve Basın açıklamalarımız da hassasiyetle üstünde durduğumuz ve her defasında dile getirdiğimiz organik gübre fabrikası projemizle ilgili çalışma başlatılması memnuniyet verici.

İl Özel idaresinin Projemizle ilgili Çay çöpünden organik gübre fabrikası kurulması için çalışma başlattığı haberi bizi ziyadesi ile mutlu etti. Biz bu çalışmada Projenin daha kapsamlı ve entegreli bir şekilde ele alınarak Hayvancılıkta dahil edilerek, gübre fabrikası yapılmasından yanayız. Projemizi Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ Beye Ankara’da dosya halinde sunduk ve kendisi tarım komisyonuna talimat vererek girişimde bulunuldu. Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Projemiz hazır, İl Genel Meclisi Başkanı Sayın İbrahim TÜRÜT Bey ile de en kısa zamanda paylaşacağiz.

“ÇAYKUR OLMAZSA OLMAZIMIZ”

Büyük Birlik Partisi olarak diyoruz ki ÇAYKUR bu Projeye dahil edilmeli ve oluşturulacak olan markanın, ÇAYKUR Organik Gübre olması daha uygun olacaktır. Bu vesile ilede yine bizim çözüm ürettiğimiz, ve sesleri olduğumuz Mevsimlik işçi kardeşlerimizin bir kısmıda Kadroya alınmış olur.

“İŞTE SİYASET, İŞTE HİZMET”

Her defasında ifade ettiğimiz üzere Büyük Birlik Partisi olarak Siyasetimizi Şanlı Devletimiz ve Aziz Milletimiz için Çözüm ve Proje ortaya koyarak yapmaya gayret ediyoruz. Ve ortaya koyduğumuz bu Projelerin dikkate alınarak girişimde bulunulması Ülkemizde doğru düzgün Siyasete olan ihtiyacı göstermektedir. Rize’mize Hayırlı Olsun diyoruz.

Abdulkadir USTA
Büyük Birlik Partisi
Rize Merkez İlçe Başkanı
29.11.2022

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.