PAZARLILAR BİRLİĞİ DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI

MUSTAFA ATAR YENİDEN BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ İstanbul Pazarlılar Birliği Derneği Genel Kurulu İstanbul’daki dernek merkezinde gerçekleştirildi. Mustafa Atar ve yönetim kurulu oy birliğiyle güven tazeledi. Divan başkanlığını Pazarspor Kulübü Başkanı Hüseyin..

PAZARLILAR BİRLİĞİ DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI
Son Güncelleme: Whatsapp

MUSTAFA ATAR YENİDEN BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
İstanbul Pazarlılar Birliği Derneği Genel Kurulu İstanbul’daki dernek merkezinde gerçekleştirildi. Mustafa Atar ve yönetim kurulu oy birliğiyle güven tazeledi. Divan başkanlığını Pazarspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yangın’ın yaptığı kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

ATAR: BİRLİKTE GÜZELLİKLERE İMZA ATTIK
İstanbul Pazarlılar Birliği Derneği Başkanı Mustafa Atar Genel kurulda yaptığı konuşmada: “Saygı değer üyelerimizin teveccühü ile çıktığımız yolda birlikte güzelliklere imza attık. Özellikle deprem zamanı Pazarlı hemşerilerimizin yardım için mücadelesi beni çok mutlu etmiştir . Onlara teşekkür ediyorum. Aldığımız görev bayrağını daha ileri taşımak bizim hep ilkemiz oldu. Yaşadığımız yangın sonrası tamamen kullanılamaz hale gelen derneğimizin mekânı Nabizade Konağı yeniden aslına uygun bir şekilde restore edilerek hizmete sunduk. Binamızı sigorta ettirerek güven altına aldık. 2020-2021 ve 2022 yılları dernek ve iktisadi işletmenin beyannameleri verilmiştir. Derneğin defter tasdikleri ve yasal işlemleri zamanında yerine getirilmiştir. Her yıl 10 Mart tarihinde Pazar’ın düşman işgalinden kurtuluşu birlik merkezinde kutlanmış ve etkinlikler düzenlenmiştir. Pazar’ı Profesyonel ligde başarıyla temsil eden Pazarspor’umuzun hep yanında olduk. Pazarspor’lu futbolcuları, yöneticileri, teknik kadroyu birliğimize ağırladık. Pazar’daki eğitim kurumlarımızı ziyaret ederek öğrencilerimizin eğitim ve giyim kuşam ihtiyaçlarını tespit edip gerekli yardımları yaptık. Öğrencilerimizin burs temininde yardımcı olduk. Pazar’ın köyleriyle ilgili yapılan kitap projesine destek olduk. Çıkan kitapların tanıtımlarını imzalarını dernek merkezimizde gerçekleştirdik. Pazar’da düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerine destek verdik” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU
Mustafa Atar başkanlığındaki yeni yönetim şu isimler yer aldı: Mustafa Atar, Kemal Karadeniz, Uğur Gülek Balta, Adnan Aziz Hoşver, Gülay Aksu, Nazlıcan Karabekir, Zehra Kılıç, Şenol Naiboğlu, Basri Canca, Şenol Üst, Selim Çilli. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Serkan Hasanoğlu, Efekan Kılıç, Hakan Öztürk, Şafak Bora Basa, Mustafa Kemal Balta, Tuncay Geniş, Cenker Kayalar, Tuğba Karabekir, Şerafettin Mataracı, Mustafa Çanak ve Turgay Zaman. Denetim Kurulu Asıl Üyeleri: Hasan Çakır, Birol Kılıç ve Semih Çanak. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: Nezahat Tabak, İrem Karabekir ve Mehmet Masa.

Fatih Sultan KAR / İST.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş