Rize CHP Kadın kolları Başkanı Berrin Piyadeoğlu,Yeniden Güven Tazeledi

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI CUMHURİYET HALK PARTİSİ 15. KADIN KOLLARI İL KONGRESİ YAPILDI il Başkanlığımızda delegelerin ve üyelerin katılımı ile güven tazeleyerek il kadın kolları başkanlığına BERRİN PİYADEOĞLU seçilmiştir. İl kadın..

Rize CHP Kadın kolları Başkanı Berrin Piyadeoğlu,Yeniden Güven Tazeledi
Son Güncelleme: Whatsapp

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ 15. KADIN KOLLARI İL KONGRESİ YAPILDI
il Başkanlığımızda delegelerin ve üyelerin katılımı ile güven tazeleyerek il kadın kolları başkanlığına BERRİN PİYADEOĞLU seçilmiştir.
İl kadın kolları başkanlığı olarak yaptığımız çalışmalar kadın kollarını büyütüp,tanıtmak ve güçlendirmek oldu.Bunu bugün yoğun kadın katılımı ile başarmış olduğumuzu görüyoruz, bu Kadın gücümüzü büyütmeye de devam edeceğiz.
Rize’de yaşayan tüm kadınların siyasi görüşüne bakmaksızın sorunlarına çözüm üretmek için sürekli Yeni projeler geliştireceğiz ,kadınların eşitlik mücadelesi için gerekeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.
Şehrimizin birçok sorunu mevcut olup sorunların çözümü birçok ilden geride kalmıştır,hem ülkemizde hem ilimizde cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, sadece insan odaklı kalkınmasına( huzur ,sosyal ve kültürel ) katkı sağlamak üzere elimizden gelenin en iyisini yapacağız,bunun içinde 2028 genel seçimde CHP İktidara taşiyacağız ki kadınlarımız için gerekeli hamleleri hızlı bir uygulama ile hayata geçirelim.
Tüm hedefimiz kadın kollarını büyütmek,iktidara taşımak ,hakkettikleri tüm mevkilerde olmalarını sağlamaktır,
Bizleri destekleyen İl ve İlçe Başkanlarımıza , Belediye Başkanlarımız,İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerimize ,Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl örgütünün her kademesindeki üye ,delege ve yöneticilerimize teşekkür ederim,
Sözlerimi bitirirken GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN bugünler için söylediği şu sözlerle bitiriyorum.
“MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKI ASİL KANDA MEVCUTTUR.CHP Rize İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Pİyadeoğlu

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş