Aktuel 53

Rize sahilinde vatandaşlara özel koronavirüs (dezenfektan) hizmeti

Rize sahilinde vatandaşlara özel koronavirüs (dezenfektan) hizmeti
05 Haziran 2021 - 21:47

Rize sahilinde restoran işletmeciliği yapan Serkan Öz, sahilin girişine 6 adet dezenfektan makineleri kurdu. Üzerine İngilizce ve Türkçe yazılarla “Lütfen dezenfektan makinelerimizde ellerinizi dezenfekte ediniz” ifadelerinin yer aldığı pankartla Korona virüs salgınına dikkat çekmeyen çalışan Öz, gelip geçen herkesi de uyarmayı da ihmal etmiyor.

Sadece dezenfektan makinesi kurmakla kalmayan işletmeci, aynı zamanda sahile çıkan vatandaşların ateşlerini de ölçmelerini istiyor. Serkan Öz, yaptığı açıklamada “Sahilde işletmesi olan bir işletme sahibi olarak sorumluluk edindik ve sahil için dezenfektan cihazları kurduk.

Okumayanları da uyarıyoruz ve ellerini dezenfekte etmesini istiyoruz. Amacımız bir an evvel Rize’yi Korona virüs salgınından kurtarmak. Bu makinanın Rize’nin bütün okullarında, kamu kuruluşlarında olması gerekiyor.

Ayrıca ,ateş ölçerli ve ateş ölçersiz el dezenfektan cihazı Midisis Türkiye satış distribütörlüğünü almış bulunmaktayım. Cihazlarımız 2 sene garantilidir. 20 litrelik haznesi bulunur. Her türlü dezenfektanı hazneye koyabilirsiniz. 20 litrelik dezenfekte ile 10.000 kişiyi dezenfekte etmektedir. Cihazımız püskürtme sistemli olduğu için içinde ultraviyole ışın sistemi bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz dezenfektandan %60 a varan tasarruf elde edersiniz. Sipariş verildiği zaman Türkiye’nin her bölgesine en geç 2 gün içerisinde sizlere ulaşmaktadır.

Osman Köseoğlu

aktuel53

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.