Rize Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu Imam Hatip Lisesinden FİLİSTİN için sessiz yürüyüş

Rize Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu Imam Hatip Lisesi öğrencileri Filistin’de soykırımın durmasi için Sahil Cami Önünden baslattıkları sessiz yürüyüşlerini 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydani’nda sonlandırdı. Dilek ONAY CAN..

Rize Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu Imam Hatip Lisesinden FİLİSTİN için sessiz yürüyüş
Son Güncelleme: Whatsapp

Rize Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu Imam Hatip Lisesi öğrencileri Filistin’de soykırımın durmasi için Sahil Cami Önünden baslattıkları sessiz yürüyüşlerini 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydani’nda sonlandırdı.
Dilek ONAY CAN

Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu Imam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Aksu sessiz yürüyüşün son bulduğu 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda bir konuşma yaptı
Müdür Aksu konuşmasına,Şair İsmet Özel’in “Susmanın suça iştirak olduğunu bilecek kadar aklım başımda” cümleleriyle başlayarak,şunları kaydetti; “Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu Imam Hatip Lisesi olarak 7 Ekim’den bu yana ve her daim Gazze’li kardeslerimizin yanındayız. Soykırımın başladığı ilk günden itibaren gerek okulumuzda yaptığımız pano, duvar gazetesi, Filistin Sokağı çalışmaları olsun, öğrencilerimizi bilgilendirici Filistin’in Dünü Bugünü konulu seminer olsun, kermes, hayır çarşısı etkinliklerimizle olsun Gazze’li kardeslerimizin yanındayız ve acılarını yüreğimizde hissediyoruz. Bu zulmün, soykırımın durmasi için 11 haziran Sali günü saat 10.30 da Sahil Cami Önünden basladığımız sessiz yürüyüşümüzü 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydani’nda tamamladık” dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş