Aktuel 53

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

Rize TÜFAD’tan Bülent Uygun’a Kınama

Rize TÜFAD’tan Bülent Uygun’a Kınama
103 views
03 Ağustos 2021 - 18:09

Yakışmadı Bülent Hoca ,

Çaykur Rizespor Kulübü Teknik Direktörü Bülent UYGUN’un 2 Ağustos 2021 Tarihinde yapmış olduğu haddini aşan açıklamasını yersiz ve hadsiz buluyoruz.

Sayın UYGUN kendi meslektaşlarına yapmış olduğun bu antrenör etik değerlerine uymayan bir söylem. Eğer bu söylemlerden bir şeyler elde etmeye çalışıyorsan yanılıyorsundur.

Rize’de Yıllarca alt yapıda bir çok antrenör çalışmış . Bunlar değerli , bilgili ve karakterli antrenörlerdir.

Türkiye de son yıllarda yabancı kuralı , Çaykur Rizespor Kulübünün ligdeki durumuna bağlı olarak belki A Takıma Alt Yapıdan sporcu oynatılamamıştır. Türkiye Profesyonel liglerinde oynayan Sporcularımız da bir araştırabilirdiniz.

Sayın UYGUN, Rizespor Kümede kalmayı garantilemiş olmasına rağmen son maçlarda oynattığın sporcuları da gördük. Alt yapıdan bir sporcu oynatamadın. Aslında bu da senin Alt Yapıdaki sporculara verdiğin değeri göstermektedir.

Aynı işi yapan meslektaşlarınla hiç bir araya gelmeden , fikir alışverişinde bulunmadan ,bir iletişim ortamı tesis etmeden o insanlar hakkında bu şekilde talihsiz bir açıklama yapman ne seni ne de Rize’nin futbolunu ileriye götürmez. Rize’mizdeki antrenörlerin her şartta ve koşulda özelinde Rize’mizin genelinde ülkemizin futboluna katkı sunmak

üzere azami şekilde çalışmalarını yaptıkları ortadadır. Olduğunu düşündüğünüz eksikleri ortadan kaldırmaya ve bir çözüm üretmeye dayalı fikirlerinizi ilgili kişilerle bir araya gelerek paylaşmadan yargısız infaz yaparak sizinle aynı amaca hizmet eden meslektaşlarınızı önemsizleştiren ve değersizleştiren açıklamanız bulunduğunuz konuma ve Türk Teknik Direktörlüğüne yakışmamıştır.

Sayın UYGUN , Bakın biz sizle alakalı hiçbir konudan bahsetmedik. Sadece Konuştuklarınızla alakalı cevabımızı yazdık. Geldiğinizde de TUFAD Olarak Size destek veren yine bizdik. 300 üyeli camiamızı töhmet altında bıraktınız.

Bir antrenör bana göre de bilgili , donanımlı , araştırmacı olacak ama önce antrenör etik değerlerine de sahip olacak.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Rize Şubesi Olarak yaptığınız bu haksız ve talihsiz açıklamanızı şiddetle kınıyor antrenör camiamızdan özür dilemenizi bekliyoruz.

TÜFAD RİZE ŞUBESİ

Rize Merkez eczane

sanalbasin.com üyesidir KuzeyTv

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum