Aktuel 53

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

RİZE’DE 2021 YAZ GENÇLİK KAMPLARI DEVAM EDİYOR

RİZE’DE 2021 YAZ GENÇLİK KAMPLARI DEVAM EDİYOR
157 views
16 Temmuz 2021 - 17:21

2021 YAZ GENÇLİK KAMPLARI DEVAM EDİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen birbirinden farklı etkinliklerin ve kültürel faaliyetlerin yer aldığı ‘Yaz Gençlik Kampı’ başvuruları devam ediyor.

 

Gençlerin serbest zamanlarını kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerle değerlendirmesi hedeflenen faaliyete katılım sağlayan gençler oldukça memnun şekilde kamptan ayrıldıklarını dile getirdiler. Gençler  Yeşili ve mavisi ile bir doğa harikası olan Rize’nin tarihi zenginliği, doğası ve hala yaşamakta olan eski yöre tarzının farklılığı bizleri oldukça etkiledi. Doğa, tarih ve sporla buluşarak çok güzel anılara imza attık. Bu fırsatı bize sunan Gençlik ve Spor Bakanlığımıza hepimiz adına teşekkür ediyoruz dediler.

 

Bu daveti Rize’de yaşayan gençler adına yineleyen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü başvuru ve değerlendirme detaylarına ilişkin bilgiler veridi.

 

2021 yılında Deniz, Doğa ve Çadır kamplarımız gençlerimize hizmet verecektir. Kamplarımız ücretsiz olup katılacakların ulaşım dahil tüm ihtiyaçları Bakanlığımız tarafından karşılanacaktır. Ayrıca, katılımcı gençlerin tamamına, yolculukları süresince ve kamplarda geçirdikleri günler için seyahat ve sağlık sigortası yapılarak teminatlar çerçevesinde sağlık hizmeti de verilecektir. Kampa katılmaya hak kazananlar ulaşımlarını kendileri sağlayacak olup, ulaşım ücretleri ise Bakanlığımız tarafından karşılanacaktır. Kamplarımızda kız ve erkek dönemleri ayrı ayrı yapılacaktır. Başvurular ‘http://gencbiz.gsb.gov.tr’ adresi üzerinden yapılacaktır. Online başvuru yapma imkanı bulunmayan gençlerin kendilerine en yakın gençlik merkezlerine gitmesi halinde bu kişilerin başvuruları da görevlilerce aynı sistem üzerinden yapılacaktır

Rize Merkez eczane

Sitemiz İHA Üyesidir.