Rize’de ONE MORE BANT’ile Sağlığınıza Kavuşabilirsiniz

ONE MORE BANT sağlık bakanlığı onaylı bir tedavi sistemidir.One More Bant sistemi ile sağlığınıza kavuşacağınız gibi, işsiz vatandaşlar içinde bir iş kazanç kapısı olabilir..  Konuyla ilgili yetkililer tarafından Rize’de..

Rize’de ONE MORE BANT’ile Sağlığınıza Kavuşabilirsiniz
Son Güncelleme: Whatsapp

ONE MORE BANT sağlık bakanlığı onaylı bir tedavi sistemidir.One More Bant sistemi ile sağlığınıza kavuşacağınız gibi, işsiz vatandaşlar içinde bir iş kazanç kapısı olabilir..

Konuyla ilgili yetkililer tarafından Rize’de seminer düzenlendi ..

KISACA DOĞAL ONE MORE NEDİR?

Milyonlarca insan bu kronik ağrılara çözüm arıyor. Ağrısız ve daha sağlıklı bir yaşam için ONEMORE sağlık bantları sizlerin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltir.
OneMore Painless Night GLU AKILLI BANT İÇERİĞİ NEDİR NELERE FAYDASI VAR?
SAĞLIĞI BOZUK VE AĞRILARI OLAN KİŞİLERİN AKILLI BANT ÜRÜNÜNÜ EK OLARAK KULLANDIKLARI TAKTİRDE İNANAMAYACAKLARI SONUÇLARINI GÖRECEKLER.
LÜTFEN ÜRÜNÜMÜZLE İLGİLİ OLAN VİDEOMUZU SONUNA KADAR SEYREDEREK SAYFAMIZI İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ HALİNDE DE HER TÜRLÜ BİLGİ VE ÜRÜN TEMİNİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.
Goldenseng ağrı bandları uzak doğu tıbbına ve modern ilaç aktarım yöntemlerine dayanan özellikleri ile ağrılarınızı dindirecek.
Goldenseng ginseng ağrı bandı nedir?


Goldenseng bandları Amerika’da FDA tarafından 1. sınıf bir tıbbi cihazlar kapsamında kategori edilen geçici rahatlama ve ağrı giderici olarak tasarlanmış yakı bantlarıdır.
Vücudun ağrı problemi çeken bölgelerine direk uygulanarak rahatlama sağlar.
İçeriğinde Kore kızıl ginsengi, germanyum ve deniz fitoplanktonları gibidoğal bileşenler bulunur. Transdermal yöntemi ile vücudun ağrıyan bölgelerinedirekt olarak bu genel ağrı giderici bileşenler verilir ve vücut ısısını veenerjisini kullarak hızlı rahatlama sağlar. Tamamen doğal bileşenlerdenoluştuğu ve ağız yolu ile alınmak yerine düşük miktarda direk ilgili bölgeyeuygulandığı için günlük kullanıma uygundur.
Nasıl çalışır?
Goldenseng içinde altın Kore ginsengi, deniz fitoplanktonları, çeşitli Cmineraller ve germanyum elementi bulunmaktadır. Bantın üst yüzeyinde bulunan germanyum vücut ısısının etkisi ile derinizden geçer ve yakının uygulandığı bölgeden başlayıp zamanla tüm vücudunuza yayılan ateş düşürücü bir tepki oluşmasına neden olur.
Nasıl Kullanılır?
Her yaş için ve günlük kullanıma uygundur. Ağrı olan bölgeyi temizleyin,aşırı tüy var ise tüyleri alın. Eklem ve hareket eden bölgelere gelmediğine emin olun ve yapıştırıp bir süre ovalayın. Islanmadığı sürece 24 saat kalabilir. Günlük kıyafetinizin içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi ya da önleme için geliştirilmemiştir.ŞEKER HASTALARININ DİKKATİNE..

– İç salgı bezlerinin fonksiyonlarını düzeltip bunlara bağlı hastalıkların tedavisinde yardımcı olur.
– Ginseng, kendiside insülin gibi görev yaparak diabetli (kan şekeri yüksek) hastaların kanında glikoz düzeyini normal sınırlarda tutar.
– Ginseng, Kandaki kortizol hormonunu düşürdüğü için şeker hastalarında rahatlıkla kullanılabilir.
– Ginseng, Diyabete bağlı komplikasyonların oluşmamasına ve oluşanların da giderilmesinde yardımcı olur.
Japon bilim adamı Dr. M. Komura: “Ginseng kanın glikoz seviyesini düşürür. Ginsengin Hipoglisemik etkisi vardır.” demektedir.
Yine Japon bilim adamı Dr. H. Okuda Ginsengin insülin benzeri bileşenler içerdiğini belirtmiştir.
DİYABET NEDİR?
Çoğu kişi diyabeti “şeker hastalığı” olarak bilir. Oysa bu, işin sadece bir yanıdır.
Basitçe diyabet dediğimiz diabetes mellitus, kan dolaşım sisteminde yüksek düzeyde glikoz (şeker) yapılanmasıyla görülen kronik bir hastalıktır. Sürekli susamak ve sık sık idrara çıkmak diyabete özgü belirtilerdir. Bu belirtiler pankreasın yetersiz insülin üretmesinden ya da vücut dokularının insülin etkisine direncinden -veya ikisinin bileşiminden- kaynaklanır.
Diyabet gibi kronik bir hastalığın olumlu yanı, diyabetin tedaviye çok iyi yanıt veren bir hastalık olmasıdır. Ayrıca diyabet üzerine muazzam araştırmalar yapılıyor olması, ileri de yeni tedavi yöntemleriyle tanışmaya devam edileceği anlamına gelir.
_ ***
Sindirim sistemi dengesini bozarak birçok hastalığa yol açan şeker hastalığı; dişlerden başlayarak, bağırsak ve rektuma kadar tüm mide ve bağırsak sistemini olumsuz etkilemektedir.
Kan şekerindeki dengesizlik nedeniyle oluşan diyabetin kontrol altına alınması, sindirim sistemi hastalıklarından korunmada önemlidir.
Sindirim sistemi; hücre içi yollar, hücresel düzeyde hormon ve elektriksel uyarıları kullanan mekanizmalardan oluşur. Bunlar da diğer organ ve sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışır.
Bu uyumu bozulmasına yol açan, mide sorunlarının ortaya çıkmasını kolaylaştıran ve hastalıkları tetiklediği bilinen birçok faktör bulunmaktadır.
Bunlar; insan vücudunda mekanik ve fizyolojik etkileri olan “helicobakter pylori” adı verilen bir bakteri, sigara ve alkol tüketimi ile bazı ilaçlardır.
Dengesiz ve sağlıksız beslenme, gıdaları az çiğneme, uzun süre aç kalma, mideyi fazla doldurma, uykusuzluk, yorgunluk ve hijyene yeterince dikkat etmemenin de, mide üzerinde olumsuz etkileri bulunmaktadır.
Mide hastalıklarında genetik faktörlerin rolü de büyük önem taşır.
Mide ve bağırsak hastalıklarının ortaya çıkmasında diyabetin de rolü büyüktür.
Şeker hastalığı, sindirim sistemine zarar vererek çeşitli rahatsızlıkları tetiklemektedir.
Diyabet, sistemik bir hastalıktır. Vücutta tüm organ ve sistemleri etkileyebildiği gibi mide ve bağırsak sistemini de ilgilendirir.
Dişler, yemek borusu, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak, karaciğer, hatta pankreas ve rektuma kadar tüm sindirim sistemi boyunca şeker hastalığına bağlı etkiler görülebilir.
Kontrol dışı şeker diş çürümelerine yol açar, dişlerin erken yaşta kaybına neden olabilir, ağız içi mantar ve yemek borusunda mantarların oluşumunu da tetikleyebilir.
Kontrol altında olmayan şeker hastalığı, “diyabetik gastroparazı” adı verilen midenin hareketini bozarak; bulantı, kusma ve şişkinliğe neden olur.
İnce bağırsak sisteminde “otonom nöropati” yani şeker hastalığının sinirleri etkilemesi sonucu bağırsak hareketi bozuklukları ve buna bağlı ishaller görülebilir.
Diyabet, bağırsaktaki bakteri artışına da yol açabilir. Şeker hastalığına bağlı karaciğer yağlanması, pankreas enzim eksikleri ve hazımsızlık da ortaya çıkan önemli sağlık sorunlarıdır.
Şeker seviyesinin kontrol altına alınması, şekere bağlı komplikasyonlar ve şekerin yaptığı zararların da ortadan kaldırılmasını sağlar.
Şeker kontrolünde diyet ve egzersizin, diyabet hastaları için önemi büyüktür. Ancak hastalıkta ilaç kullanımının da önemli bir yeri vardır. Gerektiğinde ilaç kullanımı ile en yüksek şeker değerlerinin bile normal seviyelere indirebilir. İnsülin de kullanılabilir ancak insülin tek başına yeterli olmayabilir.
Şeker ancak farklı mekanizmalı tedavilerle birlikte (buna Painless Night GLU’ Sağlık bandlarını ekleyebiliriz), egzersiz ve doğru bir diyet ile kontrol altına alınabilir.
Şeker kontrol altında olduğu halde sindirim sistemi şikayetleri varsa mutlaka bir gastroenteroloji uzmanına başvurulmalıdır.

ONE  MORE BANT tanıtım ve ücretsiz bayilik  hakkında bilgi ve katılım için müracaat

GAFUR SEYMENOĞLU

TLF: 05382058490

aktuel53

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş