RİZELİ HEMŞERİLERİNDEN SALİH SAMİ ATILGAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

1969 yılında Ahmet Atılgan tarafından Rize’de yedek parça satışı ile ticarete başlayan, 1986 yılından itibaren de faaliyetlerini şirket merkezi olarak önce İstanbul Aksaray sonra da Sancaktepe’den sürdüren Atılgan Grupta aile..

RİZELİ HEMŞERİLERİNDEN SALİH SAMİ ATILGAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Son Güncelleme: Whatsapp

1969 yılında Ahmet Atılgan tarafından Rize’de yedek parça satışı ile ticarete başlayan, 1986 yılından itibaren de faaliyetlerini şirket merkezi olarak önce İstanbul Aksaray sonra da Sancaktepe’den sürdüren Atılgan Grupta aile içinde yeni bir yapılanmaya gidildi. İş ortaklıkları sona eren kardeşlerden ikisi Sancaktepe’deki Ford ve Renault – Dacia Yetkili Bayilik ve Servis Hizmetleri işini devralırken ortanca kardeş Salih Sami Atılgan’da grubun yedek parça üretim, satış ve dağıtım organizasyonları ile grubun Rize ve Artvin illeri Kaçkar Otel dahil tüm faaliyetlerini üstelenerek ATILGAN ŞİRKETLER TOPLULUĞU adı altında Altunizade’de ki yeni plazalarında sürdürmeye başladı.
Türkiye’nin en önemli yedek parça üretim ve satış kuruluşlarının bağlı bulunduğu YEDPA’nın 15 yılı aşkın süredir Yönetim Kurulu Başkanlığı, İTO’da Başkan Vekilliği ve birçok sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini de başarı ile yürüten Salih Sami Atılgan’a çoğunluğu RİMER (Rize Merkez Mahalleri Derneği) ‘den kurucu arkadaşları olmak üzere farklı meslek gruplarından Rizeli hemşerileri öğle yemeğinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yaklaşık 300 kişinin istihdam edildiği Atılgan Şirketler Topluluğunun Üsküdar Altunizade deki merkez ofisinde samimi bir hava içerisinde geçen ziyarette uzun süredir bir arada olamayan Rizeli hemşerilerimiz hasret giderdiği gibi Salih Sami Atılgan’da yeni oluşumları hakkında bilgi vererek barkovizyon sunumu yaptı.
Toptan yedek parça pazarında Türkiye genelinde lider oldukları yedek parça imalat ve satış organizasyonu yanında 2.el araç satışı, sigorta, araç kiralama, mühendislik, medya, lojistik ve dış ticaret faaliyetleri de Yönetim Kurulu Başkanlığını Salih Sami Atılgan’ın yapacağı Atılgan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyetlerini sürdürecek.
Atılgan kardeşler, 1986’da şirket merkezlerini İstanbul’a aldıktan sonra 1996 yılından beri Rize, Artvin ve İstanbul illeri önce “Ford Yetkili Servis ve Bayiliği”, sonra da Renault, Dacia markalarının yetkili servis ve bayiliklerini üstlenerek Atılgan Grup çatısı altında araç satış, servis, yedek parça ve ikinci el satışı, kiralama ve sigorta hizmetleri yanında yedek parça imalatı, inşaat, denizcilik, mühendislik, otelcilik, dış ticaret, lojistik alanlarında da hizmet vermekteydi.

Haber ve Fotoğraflar: Metin Yardımcı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş