Rizeli Unutur BAY Kemal Unutmaz, ÇAYKUR İşçisi Kadro Alacak

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu  ÇAYKUR‘da çalışan 9300 mevsimlik işçisinin kadro alması gerektiğini Yineledi.. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na ÇAYKUR mevsimlik işçilerine kadro verilmesi talebini bir kez daha ileten Saltuk Deniz, geçen..

Rizeli Unutur BAY Kemal Unutmaz, ÇAYKUR İşçisi Kadro Alacak
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu  ÇAYKUR‘da çalışan 9300 mevsimlik işçisinin kadro alması gerektiğini
Yineledi..

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na ÇAYKUR mevsimlik işçilerine kadro verilmesi talebini bir kez daha ileten Saltuk Deniz, geçen haftaki grup toplantısında olduğu gibi bu haftaki grup toplantısında da Kılıçdaroğlu’nun konuyu bir kez daha gündeme getirmesini sağladı.
İ
Kılıçdaroğlu, CHP grup toplantısında konu hakkında, “ÇAYKUR işçileri diyor ki: “Geçen söz ettiniz bizden. Rize, Trabzon, Artvin, Giresun fabrikalarında çalışan mevsimlik işçileriz, 9300 kişiyiz. Bize kadro verilsin.” Grup başkanvekillerimize geçen hafta söyledim, bu hafta da söylüyorum. Yasa geldiği zaman bunun mücadelesini vereceğiz. Rizelilere söyledim, unutmadığını yine söylüyorum değerli arkadaşlarım: Kaçak çayı bitireceğim, Rize meydanında bunları yakacağım. Rizeli unutur ama Bay Kemal unutmaz, unutmaz dedi..

Kılıçdaroğlu’nun yaptığı konuşmanın ardından sosyal medya hesaplarında bir mesaj yayınlayan Saltuk Deniz, mesajında şunları kaydetti: “ÇAYKUR’da çalışan mevsimlik işçilerimizin kadro sorununu genel başkanımıza bir kez daha ilettik. Sağ olsun Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, bugünkü grup toplantısında bir kez daha ÇAYKUR’da çalışan mevsimlik işçilerimizin kadro sorununu gündeme taşıdı. Bu konuyu sürekli gündemde tutacağız.”

İLGİLİ HABER

ÇAYKUR’UN MEVSİMLİK İŞÇİLERİNİN KADRO HAKKINDAN YOKSUN BIRAKILMASI KABUL EDİLEMEZ

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.