Aktuel 53

RİZE’NİN BEYAZ İNSANLARI RANT GRUBU !

RİZE’NİN BEYAZ İNSANLARI RANT GRUBU !
Osman Köseoğlu( koseogluosman53@hotmail.com )
616 views
29 Temmuz 2021 - 0:06

Bu makaleyi 29 Temmuz 2016 gecesi, 15 Temmuz hain Fetö darbesinin 2. haftasında Rize Cumhuriyet meydanında ,1 ay boyunca bu Vatanın gerçek sahibi olan orta direk vatandaşlarımızla birlikte, Vatan nöbetindeyken  yazmış olduğum makale. Aradan 4 yıl geçmesine rağmen yanılmadığıma bir kez daha şahit oldum..

15 Temmuz gecesinden itibaren aralıksız Rize Meydanında vatan Nöbetindeyiz. Sadece vatan sevgisi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan için orada sabahın ilk Işıklarına kadar çocuklarıyla nöbet tutan Rize’nin gerçek sahipleriyle birlikteyiz.

Milletin efendisi olan bu halk gece saat 02.00 ‘de başta Belediye ve diğer yardım kuruluşlarının ikram ettiği yiyecek ve içeceklerle günü tamamlarken, Bir zümre var ki : .daime millete üsten bakan BEYAZ İNSANLAR(rant grubu) dediğimiz bu tayfa ,ilk gece ortalıkta olmayan, işin rengi belli olunca, kurmaylarıyla gecenin bir vakti çorbalarını içerek , her zaman olduğu gibi yine HALK’tan uzak bir yerde gelecekte Rize’de paylarına düşecek imtiyazların hesaplarını yapma telaşında!.

Bunların derdi ne VATAN nede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan !..

Ortalık sakinleşince her zaman olduğu gibi ganimetlerine düşecek, rant ve imtiyazların çirkin hesabını yapma telaşındalar.15 temmuz gecesi Tankların altlarına, darbeci askerlere karşı canını her şeyini ortaya koyan bu millet sizleri iyi tanıyor!

Öyle bir zaman gelecek ki,bu halk en büyük darbeyi size yapar fellahınız şaşırır..

Sömürdüğünüz halka kendinizi adayın ! ..

Osman KÖSEOĞLU

29 Temmuz 2016

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR