RIZESPOR’da Başkan Kıran Yeni Yönetimini Açıkladı

ÇAYKUR Rizespor 91.Olağan üstü Genel kurulda Başkan Tahir Kıran tek listeyle Rizespor Başkanlığına seçildi.. Rizespor’un 36. Başkan Tahir Kıran yeni yönetim listesini açıkladı ÇAYKUR Rizespor 91.Olağan üstü Genel kurulda Başkan..

RIZESPOR’da Başkan Kıran Yeni Yönetimini Açıkladı
Son Güncelleme: Whatsapp

ÇAYKUR Rizespor 91.Olağan üstü Genel kurulda Başkan Tahir Kıran tek listeyle Rizespor Başkanlığına seçildi..
Rizespor’un 36. Başkan Tahir Kıran yeni yönetim listesini açıkladı
ÇAYKUR Rizespor 91.Olağan üstü Genel kurulda Başkan Tahir Kıran tek listeyle Rizespor Başkanlığına seçildi..
Başkan Tahir Kıran yeni yönetim listesini açıkladı.

Yönetim Kurulu Asil

Tahir Kıran

Mustafa Yazıcı

Niyazi Mete

Selim Selimoğlu

Bilgehan Bayramoğlu

Ali Haydar Er

Serkan Karavin

Tan Sipahi

Ceyhun Kazancı

Yusuf Ziya Alim

Zeki Karaoğlu

Ahmet Yılmaz Zehiroğlu

Hasan Turüt

Oktay Seymenoğlu

Muhammet Mete

Talha Küçükvar

Hasan Yavuz Bakır

Sedat Abanoz

Nurullah Haşimoğlu

Yönetim KuruluYedek

Sema Tornacı Mehmet Ömeroğlu Özgür Şafak Kader Kütükbaş Umut Yazıcı Hüseyin Uzun Adil Ekşioğlu

Divan Başkanlığını Rahmi Metin’n yaptığı Kongrede Başkan Tahir Kıran bir konuşma yaptı

TAHİR KIRAN’IN KONGREDE YAPTIĞI KONUŞMA

Sayın Divan Başkanım, Saygıdeğer Hazirun Sevgili Hemşehrilerim, Değerli Çaykur Rizespor Delegeleri Ne mutlu ki bugün Genel kurulumuz teveccüh gösterip bu şanlı görevi bize verdi ve ben bu kürsüden hemşehirlerime, renktaşlarıma Çaykur Rizespor Başkanı olarak hitap ediyorum. Son yıllarda sürekli olarak siz hemşehrilerimden, Rizespor taraftarlarından ve de camiamızdan Çaykur Rizespor Başkanı olmam konusunda büyük bir talep..
Sevgili Hemşehrilerim, Değerli Çaykur Rizespor Delegeleri

Ne mutlu ki bugün Genel kurulumuz teveccüh gösterip bu şanlı görevi bize verdi ve ben bu kürsüden hemşehirlerime, renktaşlarıma Çaykur Rizespor Başkanı olarak hitap ediyorum.
Son yıllarda sürekli olarak siz hemşehrilerimden, Rizespor taraftarlarından ve de camiamızdan Çaykur Rizespor Başkanı olmam konusunda büyük bir talep görmekteydim.

Bu gerçekten çok onur ve gurur vericiydi. Çaykur Rizespor Başkanlığı, tıpkı benim gibi her Rizelinin gurur duyacağı, gönülden isteyeceği şerefli bir makamdır.

Bugüne kadar maddi manevi hiçbir desteği esirgemediğim, memleketimin medarı iftiharı Rizespor’a, çok istememe rağmen henüz zamanı gelmediği için başkan olmayı düşünmediğimi iki kez basın açıklaması yaparak duyurmuştum.
Camiamız sağ olsun, bu teveccüh her geçen gün artarak devam etti. Rize ile adım öylesine iç içeydi ki, bu ısrarlı teveccüh karşısında ben de artık zamanının geldiğini düşündüm ve bugün karşınıza çıkıp bu onurlu vazife için aday oldum.

Bir Rize’li olarak Rizespor’a hizmet borcum var.

Rahmetli babam hemşehriniz Turgut Kıran bize Rize sevgisini miras bıraktı. O tam bir Rize sevdalısı olmanın yanı sıra iyi bir Rizesporluydu… Eğer bir işe dört elle sarılmayacaksanız o işe bulaşmayın, ya bir işi tam yapın ya da o işe hiç girmeyin öğüdünü de bize veren O’ydu…

Ben bir armatörüm, denizciyim… Bizim ne zorluklarla boğuştuğumuzla, ne tür sorunlara göğüs gerdiğimizle ve karşılaştığımız fırtınalarla kimse ilgilenmez.

Soru açıktır. Gemi limana yanaştı mı yanaşmadı mı? Biz kimseyi mazeretlerle boğamayız. Bizim tek görevimiz vardır o da gemiyi sağlam ve sağlıklı şekilde limana getirmektir. Nitekim ben de denizcilikteki bu düsturumuzu kulübümüze taşımaya çalışacağım.

Bahane üretmeden sorunun parçası değil “çözümün anahtarı” olacağız. Çözüm üretebilecek güçlü bir kadro ile başarılı yıllar için geliyoruz.

Bu camianın menfaatlerini ön planda tutmak ve geleceğini inşa etmek amacıyla yola çıktık. Rizespor’u sadece Rize iline sıkışıp kalmaktan kurtaracağız ve bu büyük camiayı zamana taşıyacağız

Rizespor camiasını, hem saha içinde hem saha dışında en iyi şekilde temsil edeceğiz. Rizespor’da köklü bir değişim için sahaya çıkıyoruz.

Bir araya gelmek birlikteliğin başlangıcıdır. Rizespor efsanesini yarınlara taşıyabilmek büyük başarılara imza atabilmek ve amaçlarımızı gerçekleştirmek için birlikte, omuz omuza yürüyebilmek gerekir.

Zira biliyoruz ki;

Bugün burada, Rizesporluların bu büyük buluşması birliğin beraberliğin bir timsalidir. Bu salon bunun en büyük şahididir.

Bu birlik kuru bir kalabalık değildir. Bizleri bu Büyük Buluşmaya taşıyan bir ülkümüz, birlikteliğimizi sağlayan son derece sağlam bir omurgamız var.

Bu omurga, bizleri sarsılmaz bir bütün yapan ilkelerimizdir.

Kulübümüzü bütün branşlarda en yukarıya taşımak ve özellikle lokomotifimiz olan futbolda başarımızı arttırarak hak ettiğimiz payı almak; kulübümüzün haklarını saha içinde ve dışında kısaca her zeminde korumak; kulüp kaynaklarını, birikim ve imkânlarımızla birleştirerek, taraftarlarımız ve şehrimiz için zenginliğe dönüştürmek biz Rizespor’luların ortak ülküsüdür.

1- Erişilebilir olmak,

2- Rizespor’un tüm paydaşları ve taraftarla iş birliği içinde olmak,

3- Bütçesini Rizespor ihtiyaçları doğrultusunda, istikamet ve politikaları için kullanmak,

4- Karadeniz’de büyük bir güç, ligimizde vazgeçilmez bir takım olmak,

5- Nefret edilen değil sempati duyulan bir spor kulübü olmak

6- Hesap verebilir ve hesap sorabilir olmak,

Bunlar ben ve ekibimin ilkeleridir.

Ülkümüz, düsturumuz ve ilkelerimiz bize Rize’nin ve Rizespor’un sorumluluğunu yüklerken, aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu ile ilişkilerimizde spor ahlakından tavizsiz hareket için bir yön vermektedir.

Sevgili Hemşehrilerim, Değerli Çaykur Rizespor Delegeleri

Modern bir teşkilatlanma, proje disiplininde hazırlanmış bir bütçe, şeffaf ve tabana yayılmış yönetim anlayışı ve en önemlisi ortak akılla belirlenmiş bir politika…

Evet Rizesporlular ihtiyacımız olan bunlar…

Rizespor için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiçbir hemşehrimin şüphesi olmasın.

Ne benim ne bir başkasının Rize’nin büyüklüğünün önüne geçmesi söz konusu dahi olamaz. Rizespor kimsenin cebine sığmaz!

Kulübümüze geçmişte hizmetleri olan eski başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimize, ayrıca özellikle maddi manevi büyük katkıları bulunan, Sayın Metin Kalkavan ile Cengiz ailesinin değerli büyüğü, Sayın Mehmet Cengiz’e şahsım ve Rizespor camiası adına teşekkür ediyorum.

Her platformda Rize’ye ve Rizespor’a desteğini bir an olsun eksik etmeyen, camiamızın ve ülkemizin en büyük şansı, medarıiftiharımız, hemşehrimiz, en büyük taraftarımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a saygımızı ve sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Sadece Rize’de değil tüm dünyada yaşayan Rizeli hemşehrilerimin de büyük desteğini alarak köklü bir değişim ve yenilikçi bir anlayış için çıktığımız bu yolda, hem saha içinde hem saha dışında muvaffak olarak Rizespor’u zamana taşıyacağımıza kalben inanıyorum…

Camimamıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş