Aktuel 53

Salarha’lı Dolmuşçular,Bu Adaletsizlik Düzeltilsin!

Salarha’lı Dolmuşçular,Bu Adaletsizlik Düzeltilsin!
527 views
16 Ekim 2021 - 10:19

SALVADERİN CAGRISANA SALARHALI DOLMUŞÇULARDAN CEVAP
Rizenin salarha bölgesinde köy ve mahalle minübüslerinin birleşmesi sonucu dışarda kalan 3 adet mahalle münübüsü adına konuşan kurucu üye Mehmet NALKIRAN
Salarha beldesinin mahalle dolmuşu olması ve bu dolmuşların belde merkezinden yolcu alamaması Kadar komik ve trajedik bir durum daha yoktur çocukken taşıdığım insanlar şuan salarha dolmuş koparatifinde dolmuş Şöferi olmuş yolcu taşımacılığı yapmaktadır.
Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir mağduriyet vardır ve bu mağduriyeti gideremeyi engelleyen bir takım karanlık güçler vardır her türlü kanun nezdinde hakkımızı aradığımız da yolumuza taş koyulmuştur.

Salvaderin cagrısana biz evet diyoruz tünelden çalışmayı kabul ediyoruz ,Salarhadan kalkıp tünelden merkez ve merkezden Salarha Beldesine karşılıklı 3 araç koyabiliriz hem insanların zamanını çalmayız hemde yakıttan tasarruf ederek ülkemiz katkıda bulunabiliriz.

Samimi iseniz hem milletin hemde bizim elimizden alınmış hakkı geri alabiliriz.

Salarha dolmuş koparatifleri dolmuş yok diye yeni dolmuşlar takviye ederken, 1993 yılından beri Salarha merkezden kalkan yolcu alan araçlarımız bu birleşmenin dışında tutulmuş salarhanın arabası olan bu dolmuşlar kendi beldesinden yolcu alamazken, Muradiye beldesinin köy durakları kapımızın önünden yolcu almaktadır .

Biz Salarha beldesi merkez mahalle dolmuşları olarak en doğal hakkımız olarak beldemizden yolcu almak ve tünel güzergahı üzerinden yolcu taşımacılığı yapmak istiyoruz.

Kamuoyuna saygılarımla
Salarha mahalle dolmuşu kurucu üyesi
Mehmet NALKIRAN

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR