Aktuel 53

Sedat Peker 3. Bomba Kaseti,Derin devletçiler, Pelikancılar

Sedat Peker 3. Bomba Kaseti,Derin devletçiler, Pelikancılar
199 views
09 Mayıs 2021 - 20:58

Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonlar sonrası çektiği videoda eski AKP ve ANAP milletvekili Feyzi İşbaşaran’ın ‘kendisini her yere şikâyet ettiğini’ belirterek şunları söyledi;

Gazetecilere veryansın eden peker namus sahibi iseniz yazın,,sizin namusunuz maşınızdan çok ,siz bana organize suç orgütü lideri diyorsunuz,maaşınızdan olmamak için emir askeri gibi, onu yaz bunu yaz,siz deyilmisiniz dün,bama Türkiye’nin en önemli ödüllerini halkın oyuyla aldım Türkiye’nin en yardımsever ödülünü aldım, hani beni iyi iş adamıydım,ben sç örgütü olmuşum!.

Hani o tanıyan dostlarımız kardeşlerimiz,çocukları için doğum günü videosu isteyenler nerde ?Ben sizin demenizle suş örgütü lideri olmam!

Dünya’nın neresinde var bir satır yazmakla bir kafeteryanın açılışında 30 bin kişi 20 bin kişi geliyor,Siz basın desteğinizle parti desteğinizle kaç kişi toplamışsınız ? Ben her yerde toplarım, ben suç orgütü lideri olmuşum öylemi,,

Fevzi İşbaşaran’ı karakolda nasıl darp ettirdiğini anlattı. Peker, bu olay için şu an AK Parti MKYK’sında bulunan bir hemşerisinin ricacı olduğunu söyledi.
“Önce ayaklarını kırdım, sonra elini kırdım, kaburgalarını kırdım, en son kafasını kırdım ama yetmedi’ dedim”
“”Ben Ergenekon yargılanmalarında Mahkeme Başkanı dedi ‘siz şiddet yanlısıymışsınız’, ‘evet’ dedim. “Önce ayaklarını kırdım, sonra elini kırdım, kaburgalarını kırdım, en son kafasını kırdım ama yetmedi’ dedim. Bende bu tabiat var, yine aynısını yaparım. Biz başkasının kızının namusunu kendi namusumuz kabul ederiz. Tecavüz olmaz, olamaz. Pardon derin devletin başı Tolga Ağar yapınca olur! Oldu da!”

Barış Akademisyenlerine: Benden özür dilememi bekliyorlarsa o zaman bir açıklama yapacaklar, o zaman ben normal özür de dilemeyeceğim ‘ya hayvanlık etmişiz hakkınızı helal edin’ diyeceğim
“Ben barış akademisyenleri için ne dediysem kesmeden vereceksiniz” diyen Peker “Bildiriyi okudum, baktım ‘ya bu bildiri resmen terör örgütünün olduğu bu ülkede, her yerde bombalar patlıyor, öyle bir zamanda yayınladılar ki benim okuduğumdan anladığım terör örgütlerin nefes kazandırmak için. Barış akademisyenliği diye anlamadım.

Terör örgütlerine direkt destek anladım. Benden özür dilememi bekliyorlarsa o zaman bir açıklama yapacaklar. İki satır yazı yazsınlar. ‘Biz kardeşim terör örgütüne destek için bunu yazmadık’ O zaman nen normal özür de dilemeyeceğim ‘ya hayvanlık etmişiz hakkınızı helal edin’ diyeceğim.

Dedim ki ‘eğer ki bir gün bizim devletimizi bu terör örgütleri yıkmayı başarırlarsa, polis işlemez olur, askeriye işlemez olursa bakkal Ahmet, kasap Recep bunlar topraklarını korumak refleksiyle mücadeleye başlar’ dedim. Ve ‘siz onlara destek olduğunuz için sizi bulurlar’ dedim. Sonuna da pimi çekilmiş bomba gibi olan o sözü ekledim.

Kanlarınızla da ‘duş alacaklar veya alacağız’ dedim. Yine söylüyorum. Hangi terör örgütüne kim destek verirse versin aynı itikat üzerindeyim ancak bu yazımdan dolayı çocukları eşleri korkmuş olabilir.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.