Aktuel 53

SEVGİNİN GÜCÜ HER ENGELİ AŞAR !

SEVGİNİN GÜCÜ HER ENGELİ AŞAR !
159 views
02 Aralık 2021 - 20:57

Bolu Emniyet  Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından planlanıp Bolu İl Emniyet Müdürlüğü personelince ”3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle  sosyal sorumluluk faaliyeti düzenlendi.

Özel kişiler,8 özel genc, 1 öğretmen ve 1 görevli İhsaniye Mah. Dere Sok. üzerinde bulunan ek hizmet binasında misafir edilmiş, binada bulunan şubeler tanıtılmış, buradaki ikramların ardından binanın bahçesinde TOMA aracı hakkında bilgi verilmiş ve isteyen gençlerimizi araca bindirip aracın iç aksamı da gösterilmiştir.

Faaliyetin devamında Yaşam kent Mah. Canip Baysal Sok. üzerine bulunan ek hizmet binasına (Asayiş Şube Müdürlüğü) geçilmiş, misafirler burada Bolu İl Emniyet Müdürümüz  Sadettin AKSOY tarafından karşılanmıştır.

Çikolata ve kolonya ikramından sonra Narkotik köpeği olan Mila tarafından ufak bir gösteri sunulmuştur.


Ardından  Bolu İl Emniyet Müdürlüğüne geçilmiş burada da Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürlüğü tanıtılmış gençlerimize canlı MOBESE görüntüleri izletilmiş ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Serkan DEMİR tarafından özel gençlerimize hediyeleri takdim edilmiştir.

Emniyet teşkilatı olarak Bolu İlinde halkımızın bilinçlenmesi ve halkla ilişkilerimizin geliştirilmesi adına yürütülen sosyal sorumluluk faaliyetlerimize devam edilecektir.

Bolu Emniyet  Müdürlüğü
aktuel53

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR