Sosyal Adalet ve Eşitlik Temelinde Çalışacağız

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız ve Belediye Meclis Üyesi Adayları İslampaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelip esnaf ve vatandaşlarla sosyal politikalar ve hizmetler üzerine istişarelerde bulundular. “Belediyecilik..

Sosyal Adalet ve Eşitlik Temelinde Çalışacağız
Son Güncelleme: Whatsapp

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız ve Belediye Meclis Üyesi Adayları İslampaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelip esnaf ve vatandaşlarla sosyal politikalar ve hizmetler üzerine istişarelerde bulundular.
“Belediyecilik hizmetlerini sosyal adalet ve eşitlik teme¬linde yürüteceğiz. Sosyal Politikalar, yardımlar ve sağlık hizmetlerinde, sosyal adalet ve eşitliği temel alan bir bele¬diyecilik anlayışı benimseyeceğiz.” diyen Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, “Toplumun korunmasız kesimlerine yönelik etkili sosyal yardım programları geliş¬tireceğiz, işsizlikle mücadelede aktif rol alacağız ve eğitim fırsatlarındaki adaletsizlikleri gidereceğiz. Eski zamanın dezavantajlı bireylerinin en büyük avantajı olacağız. On¬lar gibi düşünüp doğru yerlere müdahale için temsilcileri¬ni yanı başımızda tutacağız.” dedi.
“Sağlık hizmetlerine erişimdeki eşitsizlikleri gidermek için çalışacak, kentsel ve kırsal alanlar arasındaki hizmet ka¬litesi farklılıklarını ortadan kaldırmayı hedefleyeceğiz.” diyen Yıldız, “
Sosyal politikalarımızı, vatandaşların ihtiyaçlarına göre şekillendirerek, herkes için adil, kapsayıcı ve onurlu bir yaşamı destekleyeceğiz. Düzelen her bir eşitsizlik bizim onurumuz, ödülümüz olacak.” diye ekledi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş