Aktuel 53

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

Tahir Kıran ,Asansör Takım Olmayacağız !

Tahir Kıran ,Asansör Takım Olmayacağız !
14 Haziran 2021 - 9:21

Armatör Rizeli işadamı Tahir Kıran Rizebasını ile buluştuğu  kahvaltıda Rizespor’a Başkanlığını açıkladı..

Başkan kıran hedeflerinin Rizespor’u en iyi yere getirmek olduğunu, asansör takım olmayacaklarını hedeflerinin ilk 5 olduğunu ifade etti

Başkan kıran aday olduğu toplantıda şu ifadelere yer verdi.

Tahir Kıran; Rize’de bugün gerçekleşen basın toplantısında adaylığıni açıkladı.

Tahir Kıran; 19- 26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan olağanüstü kongrede Rizespor’un Başkanlığına aday oldu..

Tahir Kıran, son yıllarda sürekli olarak hemşerilerinden Rizespor taraftarından ve camiamızdan Rizespor başkanı olmam konusunda büyük bir talep  görmekteyim..

Bu gerçekten çok onu ve gurur verici..

Rizespor Başkanlığı her Rize’linin gurur  duyacağı gönülden isteyeceği şerefli bir makamdır.

Bugüne kadar maddi manevi hiçbir desteğini esirgemediğim memleketimin medari iftihar Rizespor’da henüz zamanı gelmediği için Başkan olmayı düşünmediğimi ilk kez basın açıklaması yaparak duyurmama rağmen bu teveccüh her gün artarak devam etti .

Rize iliyle adım öyle özdeşleşmiş durumdaki bu ,İsrarlı teveccüh  karşısına ben de Rizespor’a hizmet borcum olduğunu ve artık zamanı geldiğini düşünüyorum.

Bu nedenle 19 -26 Haziran 2021 tarih yapılacak genel kurulda bu şerefli makama adayı olma onuru nu yaşamaya karar verdin .

 


İnşallah genel kurulu teveccüh gösterip bu şanlı görevi bize verirse çözüm üretebilecek güçlü bir kadro ile başarılı yıllar için geliyoruz.

Rizespor için elimizden gelenin en iyisini yapacağımız’dan hiç bir hemşehrimizin şüphesi olmasın.

Bu camianın menfaatlerini ön planda tutmak ve geleceğini inşa etmek amacıyla yola çıktık.

Rizespor’u sadece Rize iline sıkışıp kalmaktan kurtaracağız ve büyük camiayı zamana taşıyacağız.

Sadece Rize’de değil tüm Dünya’da yaşayan Rizeli  hemşehrilerimin de büyük desteğini alarak köklü bir değişim ve yenilikçi bir anlayışla çıktığımız bu yolda hem saha içinde hem de saha dışında muvaffak olarak Rizespor’u zamana taşıyacağımıza kalben inanıyorum..

Osman Köseoğlu

aktuel53

Rize Merkez eczane

Sitemiz İHA Üyesidir.