Topaloğlu: “CHP’ belediyede Çalışanlara Özel Hizmetler Yapacağız”

CHP Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada Belediye başkanlığını kazandıklarında belediye çalışanlara yapacakları kolaylıkları açıkladı CHP Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu açıklamasında, “personelinin daha iyi yaşam şartlarında..

Topaloğlu: “CHP’ belediyede Çalışanlara Özel Hizmetler Yapacağız”
Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada Belediye başkanlığını kazandıklarında belediye çalışanlara yapacakları kolaylıkları açıkladı
CHP Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu açıklamasında, “personelinin daha iyi yaşam şartlarında hayatını devam ettirebileceği bir çalışma ortamı sunulacak ve belediye işçisi açlığa mahkûm edilmeyecek. Bizim belediyemizin maaş politikası, yoksulluk sınırının50 bin lira olduğu şartlarda belediye personelleri mevcut ekonomik koşullara ezdirmeyeceğiz. İkramiye’ de ilave tediye 52 günden112 güne çıkacak. 3 Aylık dönemlerde 4 eşit taksitle ödeme yapılacaktır” dedi.
Başkan Adayı Topaloğlu, “Bizim belediyemizde sosyal tesislerde indirim olacak. Belediye personelleri belediyeye ait tüm sosyal tesislerde tanımlı olan sosyal kart aracılığı ile yüzde 50 indirim alacak. Belediye çalışanı sendika hakkını sonuna kadar kullanabilecek Sendikalı çalışan zemini oluşturulacak. Ribelkent gibi iştirak şirketlerinde çalışanlara sendikal hakların kullanılmasının önü açılacak. İşçi statüsünde yer alan yasal olan fakat iş sözleşmelerine eklenip baskı yapılmasına neden olan maddeler, iş kanununa göre düzenlenecek ve işçi çıkar gruplarına ezdirilmeyecektir” dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş