TOPALOĞLU PROJELERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDİYOR.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, şehrin gelişimine katkı sağlamak amacıyla her gün yeni bir proje açıklıyor. Bu projeler arasında, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, kültürel etkinliklerin..

TOPALOĞLU PROJELERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDİYOR.
Son Güncelleme: Whatsapp

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, şehrin gelişimine katkı sağlamak amacıyla her gün yeni bir proje açıklıyor. Bu projeler arasında, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, kültürel etkinliklerin artırılması, gençlerin istihdam edilmesi gibi konular yer alıyor.
Şehrin geleceği için umut vaat eden ve Topaloğlu’nun şehir yönetiminde etkili bir liderlik sergileyeceği beklentisi seçmende artırıyor. Necati Topaloğlu’nun her gün yeni bir proje açıklaması, şehrin dönüşümü ve gelişimi için önemli bir adım olarak görülüyor ve halk tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor.
Bugün esnaf ziyaretlerine devam eden Necati Topaloğlu, Rizeli hemşerine seslenmeyi unutmadı. Bugün tanıttığı Sosyal Kart Projesiyle çok sayında insana dokunacağını ifade eden Topaloğlu, Sosyal Kart Projesini şöyle tanıttı:

“Sosyal kart projesi bir elin verdiğini diğerinin görmediği, kişiden değil toplumdan destek alındığı ekonomik sosyal yardımlaşma sistemi oluşturacak. Ayrıca eğitim gören ilk ve orta okul düzeyinde öğrencisi bulunan aileler için belediye tarafından sağlanacak destek ile ailelerin öğrencilerine beslenme çantası hazırlamak sorun olmaktan çıkacak.
-Dayanışma Kartı : Dayanışma kartı ile sosyal bir fon oluşturulacak. Bu fon ile ekonomik yönden sıkıntı çeken vatandaşlarımız oluşturulan bu fon ile mahalle bakkallarından indirimle alış veriş yapabilecek.
-Ulaşım Ödeme Kartı: Vatandaşlar dolmuş ve belediye otobüslerinde yine bu kart ile ödeme yapabilecek. Özel indirim statüsünde yer alan kişilere bu kart üzerinden tanımlama yapılacak.
-İndirim ve İkram Kartı: Belediye Sosyal tesislerinde geçerli olacak bir ödeme sisteminde kullanılacak, özel tanımlı indirim ve ikram kartı.
-Öğün Desteği Kartı: Öğrenciler için öğle öğününde kullanılacak, öğün destek kartı.
-Emekli İndirim Kartı: Sosyal tesislerde ve emekli lokalinde geçerli olacak indirim kartı.
BÜTÜN KARTLARIN BİR ARADA OLDUĞU KİŞİYE ÖZEL TANIMLI SOSYAL KART.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş