Aktuel 53

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

Türkiye’de Futbol’da FETÖ Kumpası ve Şike Gerçeği !…

Türkiye’de Futbol’da FETÖ Kumpası ve Şike Gerçeği !…
121 views
12 Mayıs 2022 - 22:05

O dönem Fenerbahçe kadrosu, Tesisleri ve ekonomik yapısıyla bırakın Türkiyeʹyi Avrupaʹnın en güçlü takımları arasında ilk 10ʹa giriyordu.

Hatta Galatasaraylı Hıncal Uluç ve bazı spor yazarları bu güçlü yapısıyla fenerbahçe-Galatasarayʹa 50 yı fark atar dediğini basından okumuşsunuzdur!

Fenerbahçe’ye kurulan kumpas sonunda Türkiye’de tek karlı çıkan takım neden GALATASARAY ? Evet FETÖ terör örgütü İhsan Kalkavan üzerinden Beşiktaşʹı ele geçirmeye çalıştı ancak başarılı olamadı,aynı operasyonu Mehmet Aydınlar üzerinden Fenerbahçeʹyi dizayn etmeye çalıştılar yine başarılı olamadılar, bu sefer Pensilvanyaʹdaki kainat papazı ve onun Türkiyeʹdeki kurumlarda görevli FETÖʹcu (15 temmuz darbesini gerçekleştiren hainler) uzantıları polisler yargıçlar vs… 3 Temmuz öncesi Fenerbahçeʹyi şike kumpası ile dizayn etmeye çalıştılar!…

Ama Yüzyıllık Çınar, taraftarıyla Başkanıyla bu darbecilere en sert cevabı vererek, dik durarak, ne bu gruba nede haşhaşilere kulübü teslim etti ne de onurundan vazgeçti!….

Evet Türkiyeʹde futbol kulübü başkanları içinde cezaevine yatağın tek kişi Aziz Yıldırımʹdır! O dönem onu herkes şikeci diye dans ediyordu ama ne kadar haklı olduğunu Türkiyeʹde tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan anlamıştı! Ne demişti Aziz Yıldırımˮ

Bırakın Şikeyi Türkiye elden gidiyorˮ Hatta 3 yıl önce Rizeʹde kendisine eşlik etmiştim, şunu demişti” Eğer 3 Temmuz darbesi başarılı olsaydı 15 Temmuz kalkışması olmayacaktı” !..

Şimdi birileri hala utanmadan Fenerbahçeʹyi şike ile lanse ediyor ! Öyle olmuş olsaydı FENERBAHÇE en az 5 şampiyonluğu son maçlarda kaybetmezdi ! Türkiyeʹde şike konusu açıldığında, her nedense akla ilk Galatasaray geliyor, Çünkü Galatasarayʹın 90ʹlı yıllardan beri Feto terör örgütünün üst yapılanmasında olduğunu herkes biliyor, Hakan Şükürʹün futbol imamının olduğu bir düzende Galatasaray en az 5-6 şampiyonluğu bu dönemlerde yaşadığı konuşuluyor !…

Hatta FETÖ terör örgütü lideri bir videosunda Basında sıkça görüyoruz ne demişti ˮGalatasarayʹı biraz zayıf kaldı, Onu himmetle doğayla ayağa kaldıralımˮ hakikaten Galatasarayʹı çok iyi ayağa kaldırdılar ! bu uzantılar halen devam ediyor!.. Türkiyeʹde Fetö konusunda en duyarlı insanlardan olan Nedim şenerʹi dinlerseniz daha iyi anlarsınız Nedim Şenerˮ Türkiyeʹde sporda, Siyaset ,askeriyenin ve daha birçok kurumun kilit noktasında FETÖ kriptoları halen devrede !

Daha geçen hafta Galatasaray divan kurulunda Hayri Kozak adında birşahıs,nasılda Erdoğanʹa karşı imamoğlunun yanında olduğunu,ˮHER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ˮ dediğini daha unutmadık!.. Ne söylemişti Kozak” Galatasaray şampiyon oluyor ,23 Haziran’da, şampiyonluğumuz da dahil her şey çok güzel olacak”Tanrı, İmamoğlu’nu bu memlekete bağışladı.

Allah yardımcısı olsun. İnşallah o gün 23 Haziran akşamı yalnızca biz değil Türkiye’nin bayram yapacağı bir akşam olacak. Bunu gönülden temenni ediyorum “ diyen bu karanlık adam sözlerinde kısa bir süre geçmesine rağmen, karanlık yapı RİZE’de devreye geçti.

Çaykur Didi Stadında 32. Hafta maçında milletin gözünün içine baka baka, Rizespor– Galatasaray önünde 2-1 galip durumdayken maçı yöneten tetikçi, iki penaltı,hiç alakası olmayan bir kırmızı kart ve VAR rezaletiyle skandal bir yönetim göstererek bir futbol katliamına çanak tuttu.. Maç sonunda başta Başkan olmak üzere,taraflı tarafsız insanlar, spor yorumcuları siyasetçiler, bu skandalı sosyal medya hesaplarından şiddetle kınadılar !…

Eğer herkes bu konuda bir araya gelmişse, burada durmak lazım!… Aslında Rizeʹde bir futbol maçından ziyade Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rizeli oluşundan dolayı RİZEʹye ayar çekilmeye çalışıldı ve 23 Hazirana mesaj verildi !!! 15 Temmuz’da elleriyle tankları durduran bu milletin sabrı sınanmasın !..Herkes görevi neyse onu yapacak, sanatçı sanatçılığını, Yönetici kurumun menfaatini gözetecek , bırakın siyasetçiler kendi işlerini halleder, racon kesmeye kimsenin haddi değildir !..

Osman Köseoğlu

12 Mayıs 2019

İLGİLİ HABER 

AZİZ YILDIRIM: FENERBAHÇE FETÖ’YE DİRENMESEYDİ, 15 TEMMUZ’A GEREK KALMAYACAKTI !.

Rize Merkez eczane

SİTEMİZ  ÜYESİDİR