Aktuel 53

UZUN;MİLLİ PARTİ 2023 TE MECLİSTE YERİNİ ALACAK

UZUN;MİLLİ PARTİ 2023 TE MECLİSTE YERİNİ ALACAK
436 views
21 Kasım 2021 - 21:33

MİLLİ PARTİ Genel Başkanı  Muhammet Uzun bizlere açıklamada bulundu, uzun Milli Parti olarak olarak çok yol katettik. Teşkilatlarımıza milletimizin gösterdiği teveccüh takdire şayandır.

Aziz milletimize verdiğimiz her söze sadık kalarak yol yürümeye devam ediyoruz. Milli partiyi diğer partilerden farklı kılan milletimizin kandırılmasına, aldatılmasına, müsaade etmemesidir. Tamamiyla milletimizin yanında ve Milletimizin emrinde olan Milli Parti halkımızın gerçekleri öğrenmesinin insani ve demokratik bir hak olduğu bilinci ile hareket etmektedir. Milli Parti olarak diyoruz ki aziz milletimizi cumhur ittifaki ve millet ittifakına mecbur bırakmayacağız.

Uçuncu yol ittifakının temellerini açmak arzusundayız ve bunun için çok ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Milletimizin içinde olmayacağı gönül birlikteliğinin olmadığı veya desteğini çektiği, ittifakların sonunun geldiğini düşünüyoruz. Milletin kurtuluşuna yine Milletimizin kararlılığı sayesinde vesile olacağız.

Ekonomi dibe vurmuş durumda ve günlük zamlar nedeni ile saatlık fiyat etiketleri değişmekte ve halkımız enflasyona her geçen gün daha çok ezdirilmektedir. Bu necip millet böyle kötü bir yönetimi hak etmiyor. Bu yönetimden kurtuluşa Milli Parti’nin milli politikaları sayesinde erişilebilir, biz insanımızın ve insanlığın kurtuluşuna vesile olmak üzere bir kadro oluşturduk ve bu minvalde son sürat yol alıyoruz.

Allah’in izniyle bu ülkenin kurtuluşuna vesile olup, milletimiz için huzur ve mutluluğu tesis edip hayalimizde ki mutlu ve güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz inşallah. Terörü ülke gündeminden tamamen çıkaracaklarını ifade eden Genel Başkan Uzun hak ettiğimiz itibari dış siyasette yeniden tesis edeceklerini kaydederek Ülkemize Milli Parti iktidarından hiç kimse parmak sallayamayacak dedi.

Güçlü Türkiye, milletimiz adına emperyalist güçlere parmak sallayacaktır, bize inanın, bize güvenin dedi. Milli Parti günümüzde daha güçlü ve daha kararlı adımlarla, iktidar olma yolunda, kararlı bir şekilde 2023 te mecliste yerini alacak inşallah. Milletimizi bize destek olmaya davet ediyoruz.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR