Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Cemil Çolak,çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor

Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkan adayı Cemil Çolak, İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci seçim kampanyası çerçevesinde önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Çolak, partisinin meclis üye adaylarıyla ve partililerle birlikte yeni sanayi sitesi..

Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Cemil Çolak,çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor
Son Güncelleme: Whatsapp

Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkan adayı Cemil Çolak, İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci seçim kampanyası çerçevesinde önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

Çolak, partisinin meclis üye adaylarıyla ve partililerle birlikte yeni sanayi sitesi ve akabinde Rize belediyesi itfaiye birimini ziyaret ederek, esnaf ve çalışanlarla bir araya geldiler.

Ziyaret sırasında, Cemil Çolak ve beraberindeki heyet modern sanayi sitesinde faaliyet gösteren işletmeleri gezerek, esnaf ve çalışanların sorunlarını dinlediler. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelerek, onların günlük zorluklarını ve beklentilerini yerinde gözlemleme fırsatı buldular.

Yerel yönetimlerin esnafın ve çalışanların taleplerine duyarlı olması gerektiğini vurgulayan Cemil Çolak, bu ziyaretlerin amacının halkın sesini daha iyi duyabilmek ve onların taleplerine uygun çözümler üretebilmek olduğunu ifade etti. Ayrıca, seçildikleri takdirde, yeni sanayi sitesi ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Çolak, yapılan ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Halkımızın taleplerini ve beklentilerini daha yakından görmek, onların sorunlarına doğrudan çözüm üretebilmek adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Yerel yönetimlerin, esnafın ve çalışanların ihtiyaçlarına duyarlı olması, şehrin refahı ve gelişimi için son derece önemlidir” dedi.
Daha sonra Yeniden Refah heyeti Rize belediyesi itfaiye birimini ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret’de çalışanlar istek arzularını sıkıntılarını dile getirdiler. Başkan adayı Çolak “bu sıkıntılardan ve daha bir çoğundan haberimiz vardır bütün bu sıkıntıların çaresi çözümü milli görüş belediyeciliğiyle mümkün olacaktır. Refah belediyeciliği belediye imkanlarının adaletli eşit bir şekilde tüm halkımızla ve çalışanlarla paylaşıldığı şehirlerde refahın en yüksek düzeyde yaşandığı bir belediyeciliktir, yani milletin kendisinin belediyesidir. Bizler için bu makamlar hükmetme makamları değil aksine millete hizmet etme makamlarıdır.

Bu ziyaretlerde Yeniden Refah Partisi’nin Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Belediye Başkan adayı Cemil Çolak ve beraberindeki meclis üye adaylarına ziyaretlerinde eşlik etti. Ziyaret esnasında genel olarak, sanayi esnafının karşılaştığı kira giderleri, sanayinin araç girişi ile ilgili problemleri ve ekonomik sıkıntılar ele alındı. Zerdeci, esnafın sorunlarını dinleyerek, Yeniden Refah Partisi’nin çözüm odaklı politikaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretin ardından Zerdeci “Şehrimizin gelişiminde, ekonomisinde ve istihdamında büyük katkı sağlayan sanayi esnafının karşılaştığı sorunları dinlemek ve çözüm önerilerimizi paylaşmak için ziyaretlerde bulunuyoruz . Yerel yönetimlerin esnafın ve çalışanların ihtiyaçlarına duyarlı olması gerektiğine inanıyoruz. Partimiz olarak, bu sorunların çözümü için tüm imkanları seferber edeceğiz. Uzun bir süreden sonra Yenide Refah Partimiz ile beklenen özlenen milli görüşün efsane belediyeciliğini Rize halkımız ile yeniden buluşturacağız ” şeklinde konuştu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş