Yeşilay’da Selçuk Beşikçi güven tazeledi

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Rize Şubesi Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Selçuk Beşikçi Şube Başkanlığına yeniden seçildi. Rize Yeşilay Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurula; Mevcut başkan Selçuk Beşikçi yanın sıra Rize..

Yeşilay’da Selçuk Beşikçi güven tazeledi
Son Güncelleme: Whatsapp
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Rize Şubesi Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Selçuk Beşikçi Şube Başkanlığına yeniden seçildi.
Rize Yeşilay Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurula; Mevcut başkan Selçuk Beşikçi yanın sıra Rize Yeşilay Şubesi üyeleri katılım sağladı.
Genel kurulda sırasıyla; Genel kurul açılışı ve yoklama, İstiklal Marşı Okunması ve Tüm Şehitlerimiz anısına saygı duruşu, Kongre başkanlık divanı seçimi, son 3 yıl şube faaliyetlerinin okunması, şube denetim kurulu raporunun okunması, başkan/yönetim kurulu/denetim kurulu/genel merkez delegesi için asil ve yedek üyelerin tekliflerinin alınması ve listelerin oylanması gerçekleştirildi.
Rize Yeşilay Şube Başkanlığı görevine yeniden seçilen Beşikçi gerçekleştirdiği konuşmada; “Yeşilay Rize Şubesi olarak; İlimizde vatandaşlarımızın bağımlılıklardan uzak kalarak hayata dair umutlarını yeşertmeyi ve her ailede en az bir Yeşilay gönüllüsü bulunmasını hedefliyor ve bu yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.
Rize Yeşilay Şubesi tarafından gerçekleştirilen genel kurulu sonuç listesinde; Başkanlığa iş insanı Selçuk Beşikçi yeniden seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliğine; Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünde Spor Hizmetleri Müdürü Ramazan Öztürk, İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Salih Yıldırım, Rize Anadolu Ajansı İl Sorumlu Muhittin Sandıkçı ile Rize Valiliği Özel Kalem Müdürlüğünde görevli Meryem Börekçi Koto getirildi.
YÖNETİM KURULU (ASİL):
1) Selçuk BEŞİKÇİ (Başkan)
2) Salih YILDIRIM
3) Ramazan ÖZTÜRK
4) Muhittin SANDIKÇI
5) Meryem BÖREKÇİ KOTO
YÖNETİM KURULU (YEDEK):
1) Ulvi GÜZEL
2) Hasan YILMAZ
3) Abdurrahman YILDIRIM
4) Fedai KABADAYI
5) Hilal SAKA TARAKÇI
DENETLEME KURULU (ASİL):
1) Şaban ERGENE
2) Selim KANDEMİR
3) Aydın BERBER
DENETLEME KURULU (YEDEK):
1) Selin KUK
2) Burak BİLGİLİ
3) Cemil METOĞLU

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş