Aktuel 53

AK Parti Rize Merkez ilçe Başkanı AK, Dünya Gazeteciler Gününde Rize basını ile bir araya geldi

AK Parti Rize Merkez ilçe Başkanı AK, Dünya Gazeteciler Gününde Rize basını ile bir araya geldi
208 views
21 Ekim 2021 - 16:03

AK Parti Rize Merkez ilçe Başkanı Burak Başkan, Yardımcıları ve Yönetim kurulu ile birlikte 21 Ekim Dünya gazeteciler günü dolayısıyla  Rize’de görev yapan basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Ak  yapmış olduğu açıklamada, AK Parti’nin gençlik kollarından başlamak üzere her kademesinde görev yaptığını, geçen yıl 31 Ekim 2020’de bu göreve bizi layık gördüklerini, AK Parti’de en genç merkez ilçe Başkanı olduğunu ifade ederek, yaklaşık 1 yıldan beri görevde olduğunu, pandemi sebebiyle bazı aksaklıklar olsa da bugün Rize basını ile bir arada olduklarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, inşallah Önümüzdeki aylarda bu bu birliktelik devam edecek.

Göreve gelirken parolamız Adalet, samimiyet ve istikamet, bizim hedefimiz bu olacaktır, çalışmalarımız bu yönde devam edecek ve bundan sonra da vatandaşlarımızla daha yakın temasta olacağız.

Mahalle mahalle köy köy dolaşarak bu bu projeleri vatandaşlar anlatmak bize düşüyor, çünkü merkez bu işin teşkilat kısmı, vatandaşı ilk dinleyen kişi ,dolayısıyla vatandaşlarla ilk temas eden Merkez içi olduğundan dolayı, yükümüz ağır.

AK Parti Rize’de yapmış olduğu Mega projeleri ,başla Rize Artvin havaalanı, Ovit Tüneli, Lojistik üs ve  ve diğer projeleri bir kitapçık haline getirerek bunları vatandaşlarımıza en iyi şekilde Ak Parti’nin yapmış olduğu hizmetleri anlatmaya devam edeceğiz.

Bugün Rize’de yapılan birçok projeden vatandaşlarımızın haberi yok, bu kitapçık bu açığı bir nebze olsun kapatacak..

AK Parti Merkez ilçe olarak ilk kez Rize basını ile bir arada olduğumuzdan dolayı mutlu olduğumu ifade ediyorum, Tekrar Dünya gazeteciler  Gününüzü tebrik ediyorum dedi.

Osman Köseoğlu

aktuel53

 

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR