AYHAN BİBER İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN BAĞIMSIZ ADAY

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 3 ADAY YARIŞIYOR.MHP ADAYI MEVCUT BAŞKAN HAKAN KARAGÖZ, AKP ADAYI ABDİ EKŞİ VE BAĞIMSIZ AYHAN BİBER 31 MART SEÇİMİNE HAZIRLANIYOR. İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-31 Mart 2024 Pazar..

AYHAN BİBER İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN BAĞIMSIZ ADAY
Son Güncelleme: Whatsapp

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 3 ADAY YARIŞIYOR.MHP ADAYI MEVCUT BAŞKAN HAKAN KARAGÖZ, AKP ADAYI ABDİ EKŞİ VE BAĞIMSIZ AYHAN BİBER 31 MART SEÇİMİNE HAZIRLANIYOR.
İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli seçimlerde İkizdere Belediye Başkanlığı için 3 aday yarışacak. Mevcut Belediye Başkanı Hakan Karagöz MHP ‘den, Abdi Ekşi AKP ‘den aday olmuştu.1989-2004 yılları arasında 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan Ayhan Biberoğlu Bağımsız aday olduğunu açıkladı.
31 Mart 2024 günü yapılacak Belediye Başkanlığı seçiminde Bağımsız aday olarak katılacağını ve iddialı olduğunu söyleyen Ayhan Biberoğlu özel bir açıklama yaptı. Ayhan Biberoğlu açıklamasında şunları söyledi’’1989 yılında 27 yaşında Bağımsız Belediye Başkanı seçildiğimde Türkiye’de en genç Başkandım. Daha sonraki seçimde de Bağımsız girerek kazandım.3.dönemimde ANAP tan Belediye Başkanı seçilerek 3 dönem üst üste ilçemde görevde bulundum. İlçede altyapı konusunda çalışmalarımız olmuştu. Mevcut Kültür Merkezi inşaatı benim dönemimde başlatıldı. Dönemin Kültür Bakanı İsmail Kahraman hemşerimizin desteğini görmüştük. Futbol sahamız o dönemde yapıldı. Televizyon yayınlarının net izlenebilmesi ve cep telefon şebeke hatlarında görüşme yapılması için Yeşilyurt Mahallesinde yer tesis ederek yardımcı olduk. İkizderespor futbol takımını kurduk gençlerimizi kahvelerden kurtarmak istedik. İlçede hiç olmayan yerel bir Gazete olan İkizdere’nin Sesi Gazetesinin aylık olarak İsmet Kösoğlu’nun başkanlığında yayınlanmasında katkıda bulunmuştum.
Mahalle yollarımızda yeni yollar açarak insanlarımızın hizmetine sunduk. Çağrankaya, Zafer’ Yeşilyurt ve Güney Mahalle yollarında iyileştirmeler yaptık yeni yollar açtık. Gündoğdu Mahallesi Ilıca İstiane yolunu yaparak Yayla bağlantısını açtık. Belediyemize 6 lojman ve işyeri olarak kullanılan 6 dükkân kazandırdık. Çağrankaya Yayla şenliğini biz başlatmıştık.
Hizmetlere devam için aradan geçen dört dönem yani 20 yıl sonra yeniden aday oldum İlçede 3 caddeye aramızdan ayrılan Belediye Başkanlarımızın isimlerini verdik. Ekrem Orhon, Yusuf Kösoğlu ve Ali Biberoğlu unutulmaz başkanlarımızdır. İlçemize Belediye Başkanı olarak kuruluştan bugüne kadar emeği geçen Murat Ardal, Yusuf Kösoğlu, Ali Biberoğlu, Kemal Tavukçu, Rafet Bekiroğlu,Hasan Kösoğlu ve görevdeki Başkan Hakan Karagöz’e’ hizmetleri için teşekkür ediyorum. Başkanlarımızdan aramızdan ayrılanlara Allah’tan rahmet diliyorum’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş