Aktuel 53

Başkan Metin, Rize’de devam eden Proje ve yatırımlarla ilgili Gelinen Son Noktayı Anlattı

Başkan Metin, Rize’de devam eden Proje ve  yatırımlarla ilgili Gelinen Son Noktayı Anlattı
296 views
10 Eylül 2021 - 10:46

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Rize basını onuruna kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi.

Başkan Metin, geçen hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salarha tünelinin açılış açılış töreninde geçen yılının nisan ayında yıkımına başlanan ,fore kazık çalışması yapılıp hazırlanan bize Merkez kentsel dönüşüm başta olmak üzere,  Rize Deniz Sitesi ile ilgili yapılan son çalışmaları açıkladı.

Metin, ayrıca yine Rize sahilde devam eden dolgu alanı ile ilgili millet bahçesi çalışmasında gelinen son aşamayı anlatarak, Rize Limanı yanındaki Deniz Feneri dinlenme tesisi ve yine Rize’de devam eden projeler ile ilgili açıklamalar yaptı… Özellikle Rize’nin en önemli sorunlarından olan ve sel felaketleri ile Rize’de büyük bir maddi ve manevi kayba yol açan Rize’deki Dereler ile ilgili islah çalışmaları ile bilgi verdiği..

bugün yapımı devam eden Gülbahar Mahallesi’ndeki dere islah projesini açıklayıp daha önce  yapılan Çalışmalarla ilgili  basına bilgi verdi .

Eski dönem projesi, kısırlık mesire alanı ve yine kentsel dönüşüm kapsamında giren Taşlıdere kentsel dönüşüm ve yağlıtaş ta devam edan kentsel dönüşümle ilgili gelinen son noktayı açıkladı..

Ayrıntılar gelecek

Osman KÖSEOĞLU

aktuel53

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR